Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy 2 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy 2 hét intenzív ismerkedés után azt mondja, hogy nem biztos ebben az egészben?

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete ismerkedek egy fiúval, minden nap együtt voltunk, kivéve most 2 napot nem, mert sokat dolgozott.

Tegnap este találkoztunk, és nem volt túl sok kedve, engem pedig mindig feldob a látványa, akár mennyire is rossz passzban voltam egész nap.

Aztán ma reggel rákérdeztem, mi ez az egész, és annyit mondott, nem biztos még ebben az egészben, és szerinte ez teljesen normális dolog, szerinte én vagyok túl gyors... Nem tudom miben, de egyszerűen nem merek megélni vele így semmit, nem tudom szeretni mert egyből elnyomom, ha bármi ilyen van (ezzel is magamat védem).


Szerintetek ez normális dolog? 2 hét után is ilyent mondani? Általában én első randin eldöntöm.


Azt is észre vettem, hogy ezen a héten nem igen van semmi interakció. Szex van, de semmi ölelés, csók, simogatás. Mindig én ölelem őt. Azt mondta, most a héten ilyen kedve van. Persze van, hogy nincs valakinek kedve, de most ezek után én nem tudom, egyszerűen félek ebben az egészben, mert ha lesz valami, nekem fog fájni :(


Egy barátja tudja csak, hogy ismerkedik velem, mindenki más előtt titkolja. Át akartam menni hozzá, de azt sem akarja még. Mindig nálam randizunk, vagy elmegyünk valahova.


Szerintetek mi legyen? Kavarognak az érzelmek bennem, és így nem tudok kiteljesedni, mert félek, görcsölök stb.



2020. okt. 3. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd, sunyi alak.
2020. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hisz már párszor meghágott. Utána már nem vagy érdekes.
2020. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha 2 hete ismerkedtek, akkor még teljesen normális. Az se lenne furcsa, ha le sem feküdtetek volna. Hova rohansz?
2020. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzoltok össze, kár több időt vesztegetni rá.
2020. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3-as én nem rohanok. De el tudom dönteni első randin vagy a második randin, hogy ő nekem tetszik e vagy sem. Onnantól kezdve biztos vagyok benne, hogy én vele akarok ismerkedni, és valami komolyabb felé haladni. Nyílván az lassabb folyamat, de azért bennem 2 hét után nem merül fel bizonytalanság.
2020. okt. 3. 14:15
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem is voltál még nála, nem gyanús? :D

A leghangoltságának pedig nagyon alapos oka van, ezen ne ugorj át. Valószínűleg a másik csajával vagy te veled kapcsolatos.

2020. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

2 hét alatt nem ismersz meg senkit, miért ne lenne normális, ha kiderül, hogy nem akar a másiktól semmit?

Mondjuk, ti már dugtatok is, nálam az ismerkedés után van, szóval, eleget kapott/látott úgymond, hogy felmérhesse... Gondolom, ő főleg ezt akarta.

2020. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak hosszú kapcsolataim voltak, de soha nem tudtam néhány hét után, hogy így fog alakulni. Simán benne volt a pakliban, hogy semmi sem lesz belőle, az első randin legfeljebb az derül ki, hogy lesz -e második. Ne akarj fejest ugrani olyan medencébe, aminek nem ismered a mélységét, bőven egy hasas megteszi!
2020. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
Ez a divat sajnos, min. 20 éve, mióta van internetes ismerkedés. Emiatt a férfiak ne csodálkozzanak, hogy nagyon sok nő flegmán viselkedik és visszafogottan ismerkedéskor. Az ilyen gerinctelen csávók azért használják a nőket, mert a hétköznapokban kemény terveik vannak, amelyekhez töketlenek és a nők rajongása Önbizalmat ad, pl: családalapítás (szülői nyomásra) egy másik furcsa nővel, munkahelyi tervek pl. nyugaton dolgozni, tanulmányi vizsgák, stb. Mindehhez ezek a surmók nagyon töketlenek, emiatt van ez a viselkedés.34N.
2020. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
8-as. Mi legyen akkor? Mit tegyek?
2020. okt. 3. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!