Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy 2 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy 2 hét intenzív ismerkedés után azt mondja, hogy nem biztos ebben az egészben?

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete ismerkedek egy fiúval, minden nap együtt voltunk, kivéve most 2 napot nem, mert sokat dolgozott.

Tegnap este találkoztunk, és nem volt túl sok kedve, engem pedig mindig feldob a látványa, akár mennyire is rossz passzban voltam egész nap.

Aztán ma reggel rákérdeztem, mi ez az egész, és annyit mondott, nem biztos még ebben az egészben, és szerinte ez teljesen normális dolog, szerinte én vagyok túl gyors... Nem tudom miben, de egyszerűen nem merek megélni vele így semmit, nem tudom szeretni mert egyből elnyomom, ha bármi ilyen van (ezzel is magamat védem).


Szerintetek ez normális dolog? 2 hét után is ilyent mondani? Általában én első randin eldöntöm.


Azt is észre vettem, hogy ezen a héten nem igen van semmi interakció. Szex van, de semmi ölelés, csók, simogatás. Mindig én ölelem őt. Azt mondta, most a héten ilyen kedve van. Persze van, hogy nincs valakinek kedve, de most ezek után én nem tudom, egyszerűen félek ebben az egészben, mert ha lesz valami, nekem fog fájni :(


Egy barátja tudja csak, hogy ismerkedik velem, mindenki más előtt titkolja. Át akartam menni hozzá, de azt sem akarja még. Mindig nálam randizunk, vagy elmegyünk valahova.


Szerintetek mi legyen? Kavarognak az érzelmek bennem, és így nem tudok kiteljesedni, mert félek, görcsölök stb.



2020. okt. 3. 14:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Már véget ért ami köztünk volt.
2020. okt. 12. 17:30
 22/23 anonim ***** válasza:
Helyes. Kár lett volna több időt vesztegetni rá.
2020. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor újra jön egy kis szingli élet sajnos. De ne keseregj, mert hidd el nagyon sokan vagyunk így. Sokan azt mondják, hogy egy igazi jó társat találni, szinte lehetetlen, vagy legalább is olyan mint tűt a szénakazalban.

De azért én drukkolol neked. Remélem neked is, nekem is, és mindenkinek sikerül egyszer. A remény az mindig ott van.

2020. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!