Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy 2 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy 2 hét intenzív ismerkedés után azt mondja, hogy nem biztos ebben az egészben?

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete ismerkedek egy fiúval, minden nap együtt voltunk, kivéve most 2 napot nem, mert sokat dolgozott.

Tegnap este találkoztunk, és nem volt túl sok kedve, engem pedig mindig feldob a látványa, akár mennyire is rossz passzban voltam egész nap.

Aztán ma reggel rákérdeztem, mi ez az egész, és annyit mondott, nem biztos még ebben az egészben, és szerinte ez teljesen normális dolog, szerinte én vagyok túl gyors... Nem tudom miben, de egyszerűen nem merek megélni vele így semmit, nem tudom szeretni mert egyből elnyomom, ha bármi ilyen van (ezzel is magamat védem).


Szerintetek ez normális dolog? 2 hét után is ilyent mondani? Általában én első randin eldöntöm.


Azt is észre vettem, hogy ezen a héten nem igen van semmi interakció. Szex van, de semmi ölelés, csók, simogatás. Mindig én ölelem őt. Azt mondta, most a héten ilyen kedve van. Persze van, hogy nincs valakinek kedve, de most ezek után én nem tudom, egyszerűen félek ebben az egészben, mert ha lesz valami, nekem fog fájni :(


Egy barátja tudja csak, hogy ismerkedik velem, mindenki más előtt titkolja. Át akartam menni hozzá, de azt sem akarja még. Mindig nálam randizunk, vagy elmegyünk valahova.


Szerintetek mi legyen? Kavarognak az érzelmek bennem, és így nem tudok kiteljesedni, mert félek, görcsölök stb.



2020. okt. 3. 14:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
#10-es Csak engedd el magad, ne sürgesd. Ha veled akar lenni, keres, figyel rád, akkor nincs baj. Engedd, hogy az ő tempójában közeledjetek, nem baj, ha nem minden nap találkoztok.
2020. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a tanácsod :)

Amúgy közeledik felém, csak én félek hogy arra az elhatározásra jut, hogy még sem tetszek neki, vagy nem akar. Akkor meg jobb lenne nekem minél előbb lezárni, mert később csak jobban fájna mint most :/

2020. okt. 3. 16:41
 13/23 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem. Voltal meg nala??
2020. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát én akartam menni, mert sok növénye, állata és halastava is van, engem pedig érdekelnek. De Ő nem akarja, hogy nála talizzunk. De ő magától amúgy sem mondta, hogy el akarna vinni hozzá.
2020. okt. 3. 17:06
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek pedig biztos nyomós oka van.
2020. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Te a 3. vagy a kapcsiban. Ugye vágod csajszi?
2020. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nincs neki senkije, inkább lehet az a baj, hogy a telken egy külön házban lakik a keresztapja, és nem akar bemutatni neki még.

De tuti nincs senkije, hétköznap szinte mindig nálam aludt.

2020. okt. 3. 17:36
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

17.-nek.


Jaj édesem...szerinted a keresztapja milyen vastagon kaksizza le, hogy a srác kit visz haza kefélni?

2020. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, igazából rá írtam, hogy halad a munkával, mert volt egy kis ház körüli teendő. Akkor beszéltünk kicsit, de azóta semmi. Nem írta Önszántából hogy jönne. Igazából régebben is én kérdeztem rá, vagy kértem meg. Most azt kaptam tanácsként, hogy most ne is keressem, följön a levébe, ha akar akkor majd jön magától. Nos nem jött, de nem is ír már este. Teljesen eltűnt mára.

Szerintem a 10-ét nem éljük már meg együtt :(

Csak olyan rossz ez így is, mert 1 éve szingli voltam, hiába voltam nyitott kapcsolatra, társkeresőztem, senki nem volt. Most meg itt volt Ő aki tetszett is, de aztán 2 hét után ennyi. Vagy is nagyon úgy néz ki :(

Ezek után nem remélek túl sokat.

2020. okt. 3. 21:17
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ne aggodalmaskodj, ha valami nem stimmel akkor jobb ha elengeded őt.

Sokan sajnos nem egy évig, hanem évekig szingli az ember, mert nem jön össze semmi.

Kellemetlen de sajnos ez így van.

Szerintem kicsit még várj ki, és figyeld hogy hogyan alakulnak a dolgok vele kapcsolatban.

Ha valami nem stimmel, akkor úgy is kibújuik a szög a zsákból. Sokáig nem lehet titkolózni, hazudozni. Hamarosan kiderül mi az ő titka az otthonával kapcsolatban pl.

2020. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!