Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már olyan randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan randin, hogy fénykép nélkül taliztatok valakivel? Ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Két lány is rám írt már innen, de nem akarnak képet küldeni, mindig terelnek, ferdítenek hogy megússzák.Én viszont így nem taliznék velük ha lehet.

29F



2020. okt. 5. 23:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és hiába vagyok megelégedve magammal, félek mások véleményétől ezért nem szeretek képet küldeni.
2020. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokszor a képeknek semmi értelmük. Olyanokat küldtek már nekem, hogy messziről van fényképezve, napszemüvegben van, régi kép, stb. Szóval volt olyan, hogy hiába küldött képet, akkor se ismertem fel, elmentem mellette a találkahelyén :D
2020. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Sokan egyszerűen csak azért nem küldenek képet, mert nem akarják, hogy idegeneknél legyen róluk kép, amivel utána ki tudja, hogy mi lesz.

Nekem pl. semmi közösségi oldalon nincs képem, egyetlen egy profilképen kívül. Nem is akarom, hogy a képeim a neten keringjenek. Nem intim képpel is simán vissza lehet élni. Egy csomó ismerősöm látta már viszont a képét társkeresőn, vagy bizonyos termékek reklámjaiban, vagy azok hozzászólásaiban.

2020. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Mesélj majd mitörtént:)
2020. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Nekem azért fontos látnom kivel beszélgetek.Aki szereti önmagát, annak ez nem lehet gond.:)))
2020. okt. 6. 11:34
 16/40 A kérdező kommentje:

És mi van ha én nem vagyok szimpi élőben?

Ez is benne van.:))

2020. okt. 6. 11:34
 17/40 anonim ***** válasza:
Egyet értek, Kérdező.
2020. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
16: Ennek nincs köze a fényképhez. Hiába láttad képen, akkor is lehet, hogy nem lesztek szimpatikusak egymásnak. Egyrészt sokan nem úgy néznek ki, mint fényképen. Meg az csak egy fénykép. Nem látod a mozdulatait, a hanghordozását nem hallod, nincsenek gesztusok, semmi. Egy beállított pillanatkép.
2020. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
52%

Én nem mennék el egy találkozóra sem úgy, hogy előtte nem láttam a férfiról képet. Ha nem akar küldeni, akkor nyilván csúnya vagy legalábbis magát annak tartja. Sem csúnya, sem pedig normálisan kinéző de magát csúnyának tartó emberrel nem akarok összejönni.


34/N

2020. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt ilyen randim még tizenéves koromban a csetponthu-ról. Nekem hatalmas csalódás volt, amikor kiszúrtam azon imádkoztam, hogy csak ne ő legyen az. Volt egy baromi kínos óránk, mert abban reménykedtem, hogy legalább jófej és elbeszélgetünk vagy elröhögünk. De az sem jött össze.
2020. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!