Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már olyan randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan randin, hogy fénykép nélkül taliztatok valakivel? Ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Két lány is rám írt már innen, de nem akarnak képet küldeni, mindig terelnek, ferdítenek hogy megússzák.Én viszont így nem taliznék velük ha lehet.

29F



2020. okt. 5. 23:59
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

30#

Azt mondta neki nem fontos.Meg furcsa fotói vannak.

Most a másik szerencsére már felszívódott.

De olvass vissza, volt hogy küldtem másnak, és arra fogta hogy túl jól nézek ki, biztos van valakim, és csak félre akarok lépni.


Mondom itt szerintem én fogom ki a bolondokat, de biztosan nem fogok visszaírni most már senkire sem.:))))

2020. okt. 6. 15:30
 32/40 anonim ***** válasza:
Küldj neki egyet aztán ha megijed akkor koptasd le.
2020. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ó, ha besértődik egy pasi az olyan szexi 🤤😌😌😌
2020. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolta hogy túl jó pasi vagy hozzá akkor nem hiszem hogy arra gondolt hogy megcsalod a barátnőd hanem csak kib*szásból, szórakozásból találkoznál vele mert úgy gondolja nem egy ligában vagytok. Őszintén én se tudnék mit kezdeni egy kigyúrt izom emberrel mert nekem túl nagy falat minden szempontból 😄
2020. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Barátnőmet facebook játékon keresztül ismertem meg. Öt hónapig csak leveleztünk. Decemberben lesz két éve,hogy találkoztunk is. :)
2020. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

34#

Sportos vagyok , nem Hulk.:)


Amúgy ne legyél már ilyen kishitű, mi az hogy nagy falat?


35#

Gratula, neked ez bejött, tök jó!:)

2020. okt. 6. 23:00
 37/40 anonim ***** válasza:
Fénykép nélkül nem, de elvárom a pasitól hogy küldjön elsőnek ő fotót, aztán nyilván én is küldöm és ha nem oké a dolog, akkor őszintén elmondom hogy nem tetszik, nem értem miért kell ebből nagy ügyet csinálni, bár amennyi beteg ember van, nem csodálom hogy a nők nem akarnak képet küldeni a neten, de igazából semmi értelme a netes társkeresésnek én úgy gondolom.
2020. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az, ha az ismerősök közül választasz párt, mert nem érhet meglepetés, egy idegen pasival nem randiznék sosem.
2020. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Küldj már magadról képet, engem felcsigáztál.:)

24L

2020. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nekem is. 21N
2020. okt. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!