Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan nők, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők, akik a sportosan elegáns, még illemtudó, és empatikus férfiakat szeretik, vagy minden nőnek a szelidítetlen jaguár kell, aki magas, sportos, "koszos", szakálas?

Figyelt kérdés

40+ férfi vagyok, rövid hajjal, aki szeret zakót, farmert, inget viselni. Nem szeretem a rövid nadrágot. Átlagos magas vagyok, 176cm , nem kövér, plusz 5 kiló felesleggel. Nincsen tetoválásom, borotválkozom, nem vagyok borostás.

(Remélem nem moderálják ki, mert nem azért írtam, hogy ismerkedjek, csak azért, mert ilyenkor rögtön jön, hogy biztosan kövér, és csúnya vagy, azért kérdezel ilyenek.)


2020. okt. 9. 10:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nehezen értelmezhető a kérdésed, és valamiféle frusztráció érezhető ki belőle. Nézd, egy komoly kapcsolat szempontjából nem igazán számít, hogy adott pillanatban mi van rajtad, meg vagy-e borotválkozva, stb. Azt hogy valaki sportos, akkor is látni, ha öltönyben van, nem csak akkor ha rövidnadrágban. A sportos például nem azt jelenti számomra, hogy állandóan rövidnadrágot hord, hanem, hogy sportos a teste.

És ha éppen akkor ismersz meg valakit, amikor megy haza a futásból, sportolásból és fullra le van izzadva, akkor ő már 'koszos'? Én rengetegszer vagyok így, de pont nem érdekel, hogy éppen mit gondolnak rólam, mert az egy adott pillanat.


Az nagyo fontos, hogy normális, kedves, illemtudó legyél és hidd el, hogy nem amiat fognak elfogadni vagy visszautasítani, mert van szakállad vagy nincs vagy mert egy dögmeleg nyári napon rövidnadrág van rajtad farmer helyett.


33N

2020. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Te hol élsz, barlangban? Hol látod azt, hogy csak a szakállas, külsőre is laza férfiak kellenek nőknek? Rengeteg elegánsabb, klasszikusabb divatot követő, borotvált, konzervatívabb ismerősöm van nővel.

Itt vagy az a gond, hogy belsőleg van vmi, ami taszító benned a nők számára, vagy az, hogy olyan típusú nő kell neked, akinek a szakállas latin macsó kell... lehet, más irányban kellene nézelődni.

2020. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy ez a téma teljesen félrement. Nem az a kérdés, hogy az ember túrázni zakóban megy-e, vagy sem, mert nyilván nem.


Drek nagyon szépen leírta, amit ő gondol, hogy szerinte az ilyen férfiak, mint én hisztikirályok. Igaz egy szót sem beszéltünk még egymással, és nem ismer, de a lényeg, hogy neki ez az első benyomása.


Pontosan erre voltam kíváncsi, hogy a nőknek mi a benyomásuk az ilyen férfiakról.


Az sem feltétlen igaz, hogy az ilyen férfiak, mint én is, plázacicákat keresnek. Legalábbis én biztosan nem. Nekem nem tetszik a szilikos mell, és felpumpált száj, a kurvás smink, ami mostanában divat lett a fiatalok körében.


10-esnek nagyon köszönöm a hozzászólását, mert egyrészt nem volt bántó, úgy, hogy nem is ismer, mint Drek-é, valamint leírta ő is, amire kíváncsi voltam, hogy neki pl. az elegánsan öltözött pasik nem jönnek be.


Sajnos nem tudni mindenkiről, hogy ki hány éves, és nő, vagy férfi, pedig sokat számíana, mert nyilván egy 20+ nőnek is mások a zsánerei, meg egy 40+ nőnek is.


12 : Nekem egy értelmes, intelligens nő kell, aki csinos (és nem kell vékony legyen, mert nem az a lényeg, hanem, hogy legyen kisugárzása), okos, jó ízlésű, állatbarát, aki még nem sajnálta ki magát az életből, és aki nem a múltban él, és nem magolja be nap, mint nap a múltban átélt sérelmeit. Aki tud kikapcsolódni, felszabadult lenni. Aki tud még nevetni, és nem a TV előtt képzeli el az élete hátralévő részét, miközben a Barátok Köztöt nézi, közvelten a Híradó után, ahol elmondják neki, hogy milyen szar a világ. Aki nem boxlos, vagy űz harcművészetet, hanem nő, akit lehet átölelni, akit lehet szeretni, akivel lehet romantikázni, és akit lehet vígasztalni.


"Ki az, aki érzi,

Ki az, aki érti,

Hogy sose menő,

Ha férfi a nő?"


"Hagyd, hogy férfi legyek,

Ki a női nemet és az igent is érti,

Legyél ajándék, én a hős, aki véd,

Maradj új és mégis régi!

Legyél távoli titkos hely,

Amit én fedeznék fel!

Akinek a szívéért küzdeni kell!"

2020. okt. 9. 15:54
 14/17 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok, elvárom, hogy egy férfi empatikus legyen. Az illemtudóságnál kérdés, hogy mit is jelent. Le lehet venni a lábamról, ha valaki kihúzza nekem a széket, vagy leveszi és feladja a kabátomat (és ha mèg azt is tudja, milyen sorrendben kell, az isteni), de nem elvárás, csak egy plusz. De ha az a görcsösen mindent az illem szerint csinál nulla rugalmassággal, vagy úgymond lekorlátozva érzem magam miatta (pl. sosem engedi, hogy én fizessek egy randit), az nem szimpatikus.

A sportosan elegáns pedig szintén nem elvárás, de borzasztóan tetszik, ha egy férfi tud így öltözködni.

Szóval nekem bejönne egy ilyen férfi a saját korosztályomban.

2020. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14 : Tök jó. Köszönöm!

Mindenben egyetértek. Nem kell konzervatívnak lenni, azért, mert valaki tud elegánsan öltözködni, és tudja, hogy egy első osztályú éttereben hogyan kell viselkedni, és milyen sorrendben kell az evőeszközökkel enni az egyes fogásokat. Ahogy az sem árt, ha az élet területein ohhton. Gondolok itt arra, hogy nem idegen neki egy repülőtér. Aki feltalálja magá minden helyzetben, amellett, hogy nem lehet vele sehol leégni a közönséges viselkedése által. Szerintem ez sokat számít. Ahogy az is, hogy nem pofázik ki mindent a haverjainak, és tudja azt az alapvető dolgot, hogy: Ha leöntik, véletlen, a páromat egy partin, akkor mindenki nevethet, de én nem. Valamint azt, hogy nem kvaterkázhatok olyanokkal, akit a párom nem szeret, vagy ki nem állhat.

2020. okt. 9. 16:11
 16/17 anonim ***** válasza:

Elég volt elolvasni a kérdésed ahhoz, hogy megfogalmazódjon bennem a véleményem és tartom is magam hozzá. Süt rólad, hogy tipikus 21. századi sznob vagy, aki lenéz mindenkit, aki nem olyan, mint ő maga... A hozzászólásaid pedig csak megerősítések ebben. Nincs ezzel semmi gond, csak a mesterkélt énképeddel nem vagy képes kapcsolatot kialakítani, de nem önmagadban keresed a hibát, hanem másokban.


Talán egyszer tényleg lesz benned empátia és nem csak leírni leszel képes magát a kifejezést, hanem megérteni, sőt érezni is. ;)


De addig is, mi "koszosak"... nos, hidd el, jól megleszünk. :D

2020. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16


Köszi. Biztosan így van. :)

2020. okt. 9. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!