Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint tényleg igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tényleg igaz, hogy nem a külső számít?

Figyelt kérdés
Például Kocsis Tibornak (X-faktor) elállnak a fülei, ráadásul kopasz is, mégis mennyien szerelmesek belé és sokszor betegesen rajonganak érte.
2012. jan. 16. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ismertség, az ismertség...
2012. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Celeb....jó hogy sokan rajonganak érte...
2012. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók már megmondták. Ha nem szerepelt volna a tv-ben, nehéz dolga lenne.
2012. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

háth figyejj, nem a külső a minden, de azért jó adni magadra, meg nyilván egy 100 kilós pasit v csajt nem kedvel meg úgy az ember, de ha pl 10-20 kiló felesleg van akkor mmég simán lehet a szerelem középpontjában :D

amúgy szerintem ez ink mellékes, az ember nem a testbe szeret bele hanem hogy az h viselkedik vele , én ez alapon vagyokk

2012. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Más kontextusból ugyan, de iga tényleg nem csak a külső számít. Általában a külső megfog, a belső megtart, a szex hozzáláncol. De van, hogy a belső fog meg.
2012. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Én sem tartom jóképűnek Kocsis Tibit, de valahogy mégis olyan kis furi. És egyáltalán nem rajongok érte, csak annyi, hogy aranyos szerintem, és jó a hangja.

A konkrét kérdésedre válaszolva, a belső sokkal fontosabb, de a külső is számít azért.

17L

2012. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kisugárzás és magabiztosság számít. Utána a belső.
2012. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert az x faktor győztese "énekes" sok csajnak bejön média foglalkozott vele,meg persze az is itt van hogy sok csaj villogna az oldalán mert talán öt is megismerné a média!
2012. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez határozottan nem igaz! Nagyon is számít! Egy hajléktalan, ápolatlan, büdös férfival nem ismerkedne meg senki, hiába lenne okos, értelmes.

Ezt a külső-belső dolgot vígasztalásnak találták ki a csúnya, kövér embereknek!

2012. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 B.angel ***** válasza:

Hát én kijavítanám akkor, de egyébként nem kell ennyire kiforgatni a szavakat itt. Oké, senki nem jönne össze egy büdös csövessel. Tehát a lényeg a következő: ápolt, magabiztos megjelenés. És akkor megvan a kisugárzás, utána belső értékek.

Mindig példálózok itt azzal, hogy összejöhettem volna egy nagyon-nagyon helyes emberrel (legalábbis a fél iskola annak tarotta), de számomra semmi értékes nem volt benne, viszont összejöttem egy pocis, kissé husi, mások szerint ronda gyerekkel, de imádom őt... Mert szerintem nagyon édes és aranyos. És szeretek odabújni a hasához és átölelni a testét. Olyan megnyugtató.

Egyébként Kocsis Tibor nekem nem tetszik, a hangja se.

2012. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!