Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki szerint "nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint "nem számít a külső" az hogy érti?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem érthető a kérdés, de egyszerűen nem tudom máshogy megfogalmazni. Nem tudom elképzelni, hogy aki ilyet mond az mit érthet alatta. Hiszen szerintem valamilyen mértékben mindenkinek számit, de aki ezt nem így gondolja, az cáfoljon meg. (Érvekkel, nem azzal hogy "felszínes phiccsha" vagy)

2020. okt. 14. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Nálam azt jelenti, hogy nem kell a férfiideálnak lenned, az Instagram-modellfiúnak, de bizonyos szintet elvárok.


Szerintem aki igényes, tiszta és ad magára, az már élből nem lehet ronda.

Aki igénytelen magára, koszos, az nem lehet "jó személyiségű", sem intelligens. Intelligens emberről nem tudom elképzelni, hogy koszban él, és a jó személyiségbe sem fér bele, hogy lusta valaki tisztálkodni.

2020. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
úristen miez a név XD
2020. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 he84 ***** válasza:
100%
Nem hazugság az, ha valakinek tényleg nem számít a külső és nem csak ronda, meg kövér emberek mondják ezt, ekkora butaságot,... Nem vagyok én se ronda, se kövér, hanem átlag körüli, mégis nekem nem számít a külső. De akkor pontosítok: a genetikai külső nem számít nekem, hogy milyen arca, a vonásai, a haja, a szeme, hogy szemüveges-e és nem baj az se, hogyha esetleg kövér. Ha mondjuk állandóan kocós lenne, ha látnám hogy eléggé rosszak, rohadóak a fogai, ha büdös lenne, ha feltűnően szakadt ruhákban lenne, meg ilyesmik, na akkor azért nem lenne jó, főleg ha nem is változtatna ezekkel. A belső azért fontos, mert a kisugárzás, a viselkedés, az illat számít igazán, meg hogy mennyire lehet vele jól kijönni, mennyire lehet rá számítani és mennyire lehet megbyzni benne. Értem ezt baráti és minden más kapcsolati formákra is egyaránt. Na meg vonzódás, főleg szerelem (nem fellángolásnál) az ember nem a másik külsejébe szeret bele, hanem pont az utóbb felsorolt dolgoka, mint a kisugárzás stb. Ezért is vannak olyan párok és barátok is, ahol legalább az egyikük kövér, mégis jól kijönnek egymással, szeretik egymást. Nem a külsőtől függ sok esetben, hogy ki hogyan viselkedik és hogy milyen ember, kivéve a szakadt ruhák, rossz fogak, meg ezekhez hasonlók.
2020. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

Kedves #13!

Sok igazságot írtál, ment is a zöld, de azért pár mondatot hozzáfűzök:

Pár esetet felsoroltál, ami Neked sem tetszene. Íme, Neked is számít a külső! Vagy vegyünk egy kimondottan sovány nő és egy kövér fiú kapcsolatát, ami régóta tart. Kettejüknek a testalkat nem számít, de lehet, hogy számít a haja színe, kopaszság, a testmagassága, orra alakja stb. Íme, náluk a testsúly nem számít, de számít más. A belső tulajdonságok esetében is ugyanaz: ami az egyik ember szemében még tolerálható, a másiknak nem elfogadható (pl. határozatlanság, nemtörődömseg stb.). Van, aki ezt eltűri a másiknak, van aki nem. Az ízlések és pofonok különbözőek. Ami nekem tetszik, lehet, hogy száz embernek nem. Ez így van jól, mert így talál párt magának a kövér, kopasz... férfi és a sasorrú, kis vagy nagy mellű nő is.

2020. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem valamilyen szinten mindenkinek számít a külső, kiv. aki vak, vagy valami komoly mentális baja van. Egészséges ember azért olyannal nem jön össze, aki külsőre taszítja.


Az megint más kérdés, hogy sok ember összemossa azt, hogy vki olyat keres, akit szexuális vonzónak tart, meg azt, hogy a médiaideált keresi... és sokan arra használják, hogy számít neki a külső, hogy neki csak a feszes testű, feszes mellű, lapos hasú, hosszú dús hajú, hibátlan bőrű, szimmetrikus babaarcú, kerek fenekű fiatal nő / 190 cm-es kidolgozott testű dús hajú latin macsó kell. És sokan erre használják ezt, hogy "nekem nem számít a külső", hogy nem a közízlés / média által tökéletesnek mondott külső jön be.

2020. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!