Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elvileg nem lehet párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg nem lehet párkapcsolata egy alkoholista férfinak (nők harsogják) akkor ez a sztori mi is?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ja vagy ha pénzes a pasi akkor az alkoholizmus se gond?


2020. okt. 21. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Meg sem kellett nyitni a kérdést, már a "harsogás" alapján rájöttem, hogy a te kérdésed
2020. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Képzeld, rengeteg alkoholista pasinak van csaja. Sőt, felesége is. Csak az a nő olyan is...

Ezt nem vagy képes felfogni a borsónyi agyaddal, pedig évek alatt leírtuk párszor: keress egy olyan nőt, aki hozzád illik. Ne a 18 éves, csittifitti "pamacsok" után csorgasd a nyálad, mert egy klasszisokkal jobb nő legfeljebb körberöhög.

Egy lecsúszott, csóró, püffedt arcú, ápolatlan nőt keress, akinek minden mindegy, csak fax legyen a lába között.

2020. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy így ismered a szavajárásom második, nagy hatással lehettem rád is.
2020. okt. 21. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, leginkább kínomban nevetek

Tudom én, hogy onnan fúj a szél, hogy más alkeszeknek bezzeg van nőjük... Csak hát ha már valaki a fejébe veszi, hogy összejöjjön egy ilyennel, ott az a pasi tud valamit nyújtani. Vond le a következtetést

2020. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Levontam, a pamacs elnézik a piát is ha pénzes a pasi...
2020. okt. 21. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha pénzes ÉS jól néz ki ÉS jó az ágyban is.

Te ebből mit tudsz felmutatni? Semmit. Lapozzunk.

Egyébként honnan tudod, hogy ki a kérdező? Nem csak feszes tinilányok szoktak ide írni.

2020. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor sem kell alkesz, ha gazdag. Na, erre mit lépsz Bandi?
2020. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Helló,ha pénzes és alkoholista akkor sem kéne.Jesszus ember hol élsz?

Elittad az agysejtjeid,hogy ilyen hülye kérdéseket teszel fel,amúgy mivel foglalkozol?

Le merem fogadni,hogy a nagy ivászat gyerekkorod hozadéka,nem véletlenül iszol.

Hiába vágysz te nőre,ha magadat se vagy képes elfogadni,lehet neked millióid,ha belül csak azt gondolod egy kis pia aztán zsibadás és minden fine,mert akkor nem fáj milyen lúzer vagy saját magad miatt.

2020. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jönni mindenféle cifra magyarázkodással,te egy gyenge jellem vagy.

Apám alkoholista volt,ivott mert úgy nem fáj a saját démonjai,amit a szép szüleitől kapott.

Nem becsült semmit csak az alkoholt és úgyanígy okoskodott ,mint te csak nem tett érte,hogy jobb legyen

Ha lesz is nőd és kitart melletted meg fogsz halni a sok szesz miatt.

Hajrá van még pár éved vagy irány az elvonó.

Nem fogsz menni,mert fontosabb a pia,mint saját magad.

Csak tud a májad nem sokáig bírja.

2020. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem kell általánosítani. Van mondjuk 100-ból 1 nő, aki összejönne egy alkesszel, és akkor már minden nőnek kelleni fog és hazudunk? :D Törölték a válaszom, de akkor sem te vagy a legélesebb kés. Nem tudod kompenzálni a függőséged, így semmi esélyed
2020. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!