Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, az alacsony, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, az alacsony, vagy inkább a magas nőket tartjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

Magas alatt az ilyen 178 felettiekre gondolok. Alacsonynal meg 165 alattira.

Illetve mennyire befolyasolo tényező a lány alkata? Ha nagas akkor mindenképp legyen sovány, vagy változó? Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. okt. 24. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok férfi, de sok férfi ismerősöm, haverom van. Addig tetszenek nekik a magas nők, amíg vékonyak. Ha már van rajtuk fölösleg, a "drabár állat" kb a legenyhébb jelző, ami elhagyja a szájukat.
2020. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10.-re.


Én Irakban.

2020. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettőben léteznek szépek és kevésbé szépek, a magasakban van valami "plusz" vonzerő, talán csak azért, mert én is magas vagyok és kellemes érzés, ha egy nő magasabb, mint én. Nem rajongok azért, hogy mindig nekem kell a magasabbnak lenni... Persze jó érzés sokszor meg viccelődünk az emberekkel, hogy "milyen az idő odafent" meg letudok venni bármi másoknak magasról (ők meg feladnak nekem alulról, mert hajolni utálok), de néha jó lenne egy kicsit alacsonynak is lenni. Bár ez amiatt van, mert sosem éreztem magam felnőttnek, még most sem igazán. Ennek valami pszichológiai háttere lehet.


De nem ezen múlik. Kevés az olyan ember aki ezalapján szelektál, még a "minden nőnek magas kell" is hazugság, a magas nőkkel sokszor van alacsony vagy maximum átlagmagas férfi. Ha alkatot nézzük, akkor viszont az általános elvárás - mindkét nemnél - a vékonyság, akár csontosság végletig is. Ennek oka az lehet, hogy jóléti társadalomban élünk, ahol azért a többségünk elhízott már. Ha éhező társadalomban élnénk akkor a kövér lenne a szépségideál, Afrikában van ország ahol a nőket direkt hizlalják (és a kövér férfi is ritka és általában a jómódúsággal kötik össze), mert úgy könnyebben találnak férjet. Barbár állatok.

2020. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, ha egy nő magasabb nálam.

Kérdező: Milyen magas vagy?

2020. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!