Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy huszonéves kiemelkedően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves kiemelkedően szép nő mikor szexel, ha az elmúlt 5 évben nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy lányismerősöm, húszas évei elejét járja. Az elmúlt 5 évben nem volt komoly kapcsolata, de talán soha. Valamilyen kapcsolata lehet, hogy volt, de annyira komollyá nem vált egy sem, hogy arról már az ismerősei is tudjanak.

Azon gondolkodtam, hogy az ilyen nők vajon mit csinálnak... Az kizárt, hogy ez idő alatt soha senkivel nem volt, biztos vágyik a szexre ő is és minden lehetősége megvan rá, mert vonzó.

Beéri néhány futókalanddal időközönként? Évente néhányszor? Mondjuk ha azt összeadom, már úgy is vagy 10-20-30 pasi kijön, ha mindig mással... azért ennyire nem ribi a legtöbb nő.

Vagy szexkapcsolatot tart, összejár valakivel csak szexelni? Esetleg próbálkozik kapcsolatot kialakítani, de ezek 1-2 hónap alatt elhalnak, mielőtt publikus lenne?

Vagy mégis teljesen magányos életet él? Azt nem hiszem.


Mit csinálnak az ilyen nők?



2020. nov. 5. 16:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%
Ezt soha nem értettem, hogy miért jó mások nemi életét kibeszélni, arról fantáziálgatni. Esetleg hívd el egy kávéra, ha ennyire a témán pörögnek a gondolataid. Vagy azt nem mered?
2020. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarja megoldja magának. Ha nem akar semmit, akkor nem teszi. Ha akarja, megoldja alkalmi partnerrel/partnerekkel.


Ez a kérdés komolyan foglalkoztat??

2020. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Azért foglalkoztat, mert ha megtudom, hogy f.szról f.szra ugrál és 20+ pasival volt, az nálam kizáró ok, de már a 10 feletti számnál is meggondolom.

És attól, hogy elhívom randira, még nem fogja ezt megmondani. Szóval csak megérzésekre tudok hagyatkozni.

2020. nov. 5. 21:20
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:13


Meglepődnél, hány ember foglalkozik mások szexuális életével.

2020. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és ha valaki azt hazudja neked, hogy sok pasival együtt volt, akkor elhiszed?
2020. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
De akkor teljesen idegenek itt a gyk-n szerinted tudnak releváns választ adni? Még kevésbé, mint a megérzéseid. Semmi értelme nem volt ezt kiírni.
2020. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Az attól függ, hogy az illetőnek lehet-e bármilyen érdeke abban, hogy azt hazudja. Az ilyesmire elég jól rá szoktam jönni.
2020. nov. 5. 21:23
 18/40 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert én példaul szép vagyok, és egy csaj ezzel a dumával szokott lejáratni mások előtt, hogy sok pasim volt.
2020. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
84%
Oké Mr. Tévedhetetlen :D
2020. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
49%
Pedig nem volt. Csak a csaj feltékeny rám, mert ő csúnya.
2020. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!