Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy huszonéves kiemelkedően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves kiemelkedően szép nő mikor szexel, ha az elmúlt 5 évben nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy lányismerősöm, húszas évei elejét járja. Az elmúlt 5 évben nem volt komoly kapcsolata, de talán soha. Valamilyen kapcsolata lehet, hogy volt, de annyira komollyá nem vált egy sem, hogy arról már az ismerősei is tudjanak.

Azon gondolkodtam, hogy az ilyen nők vajon mit csinálnak... Az kizárt, hogy ez idő alatt soha senkivel nem volt, biztos vágyik a szexre ő is és minden lehetősége megvan rá, mert vonzó.

Beéri néhány futókalanddal időközönként? Évente néhányszor? Mondjuk ha azt összeadom, már úgy is vagy 10-20-30 pasi kijön, ha mindig mással... azért ennyire nem ribi a legtöbb nő.

Vagy szexkapcsolatot tart, összejár valakivel csak szexelni? Esetleg próbálkozik kapcsolatot kialakítani, de ezek 1-2 hónap alatt elhalnak, mielőtt publikus lenne?

Vagy mégis teljesen magányos életet él? Azt nem hiszem.


Mit csinálnak az ilyen nők?



2020. nov. 5. 16:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen mindegy, szerintem jobban jár, ha nem jön össze veled.
2020. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Még pár randi után sem tudja ember, mit vállal be vagy mit mulaszt el, de te már pár mondat anonim komment után ítélkezel.
2020. nov. 5. 21:33
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj veled, meg úgy általában a hozzád hasonlókkal, hogy azt hiszed, a szép lányokat viszik, és dugják, és a szép lányok erre mindig igent mondanak. Ez csak rólad árulja el, hogy ha TE jól néznél ki, szánalmasan egyszerű életed lenne, folyamat basznál.


Ha pedig hiperszuper emberismerő vagy, miért minket kérdezel, hogy milyenek az ilyenek, miért nem a haverjaiddal beszéled ezt meg?

2020. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a magam példáját tudom elmondani. 28 éves vagyok, szép nő és egyetemet is végeztem. A barátaim szerint a természetem kedves, odaadó, jóindulatú de határozott és nagy az igazságérzetem. Eddig 8 férfi volt az életemben, ebből 6 kapcsolat volt hosszabb vagy rövidebb, 2 pedig alkalmi, amit én szintén komolyan gondoltam, és a naivságom miatt reméltem, hogy ők is, de sajnos nem. Nem tehetek róla, hogy nem jöttek össze. Egészen 27 éves koromig próbálkoztam a szerelemmel. A legutolsó volt az utolsó csepp a pohárban, azóta egy éve nincs már senkim. A hobbijaim kötnek le, nyelveket tanulok. Bezárkóztam. És igen, nekem nem fér bele az ilyen tingli tangli, semmitmondó összejárás. Tehát nem, nem tartok szexre se senkit. Értsétek meg, hogy a nők többsége emocionális lény. Nem tudnak csak úgy szexelgetni. Az én környezetemben minden barátnőm ilyen. Nem igénylem a szexet amúgy. Ha megvan a megfelelő társ, akkor igen. Ha nincs, elvagyok magamban is.
2020. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
88%

"Az elmúlt 5 évben nem volt komoly kapcsolata, de talán soha."

"Azon gondolkodtam, hogy az ilyen nők vajon mit csinálnak."


Finoman szólva mi közöd is van neked ehhez ?

Lehet van kapcsolata csak nem felvállalt partnerrel. Rengeteg ilyen ember van. De az is lehet hogy aszexuális. Lehet hogy valamilyen eszközt használ pl vibrátort. Abból is van már okos. Lehet neki több esze is van mit némely pasinak. Le kéne már szokni arról hogy turkálunk a másik magán. No pláne annak szexuális életében mert nagyon undorítóak vagytok.


Hogy nem sül le a kepétekről a bőr, hogy ilyenben turkáltok.

Semmi közötök nincs hozzá amúgy.

2020. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Annyi közöm van, amit már elmondtam: ha nagy ribi, akkor nem kell. Ha olyan előélete van, amit én el tudok fogadni, akkor még lehet köztünk valami. Ez el is döntheti.
2020. nov. 8. 00:52
 27/40 anonim ***** válasza:
90%
Fú, hát te inkább senkivel ne ismerkedj, mert senki nem érdemel akkora büntetést az élettől, mint te.
2020. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy korábban is leírtam párszor, úgy most is. Szerintem teljesen mindegy, hogy hány partnere is volt a nőnek előttem. Az számit, hogy velem hogy viselkedik, szeret-e es megadjuk-e egymásnak amit szetetnénk. Az, hogy előttem 3 vagy 100 pasija volt, az nem rám tartozik. Én se számolom a partnereimet. Nem is kérdezném meg...
2020. nov. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Nem rád tartozik, de nagy hatással lesz arra, ahogy hozzád viszonyul. És nem biztos, hogy az elején ezt észreveszed, mert elhazudhatja.
2020. nov. 8. 09:52
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te már eleve így állsz hozzá. Fel vagy háborodva, hogy megítélünk pár sor alapján, de sajnos ezt nagyon könnyű megtenni. Az egész hozzáállásod gáz, hagyd azt a nőt, jobb lesz mindkettőtöknek. Ugyanis ha nem volt senkivel, te ezt nem fogod neki elhinni. Nincs ennek így értelme.
2020. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!