Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy huszonéves kiemelkedően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves kiemelkedően szép nő mikor szexel, ha az elmúlt 5 évben nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy lányismerősöm, húszas évei elejét járja. Az elmúlt 5 évben nem volt komoly kapcsolata, de talán soha. Valamilyen kapcsolata lehet, hogy volt, de annyira komollyá nem vált egy sem, hogy arról már az ismerősei is tudjanak.

Azon gondolkodtam, hogy az ilyen nők vajon mit csinálnak... Az kizárt, hogy ez idő alatt soha senkivel nem volt, biztos vágyik a szexre ő is és minden lehetősége megvan rá, mert vonzó.

Beéri néhány futókalanddal időközönként? Évente néhányszor? Mondjuk ha azt összeadom, már úgy is vagy 10-20-30 pasi kijön, ha mindig mással... azért ennyire nem ribi a legtöbb nő.

Vagy szexkapcsolatot tart, összejár valakivel csak szexelni? Esetleg próbálkozik kapcsolatot kialakítani, de ezek 1-2 hónap alatt elhalnak, mielőtt publikus lenne?

Vagy mégis teljesen magányos életet él? Azt nem hiszem.


Mit csinálnak az ilyen nők?



2020. nov. 5. 16:31
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nem véletlen, hogy titokban akarják tartani. Belül ők is érzik, hogy szégyellni való, aki több f.szt fogott, mint kilincset.
2020. nov. 8. 10:00
 32/40 A kérdező kommentje:
Ha valakinek olyan dolgai vannak, amin nincs mit szégyenkezni, az nyugodtan felvállalja és nem próbálja meg eltitkolni, hogy senkinek semmi köze hozzá.
2020. nov. 8. 10:01
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted milyen érzés volt a válásom után 38 évesen elmondani az amúgy laza kapcsolatomban, amikor faggatott, hogy ő a második? Volt egy házasságom, meg egy szex kapcsolat, woah, nagyon hihető. És közben meg tényleg.

Amúgy meg ha volt mondjuk 2-3 szex kapcsolata, akkor le fogod nézni pedig lehet, hogy összesen kevesebbet szexelt mint más 18 éves koráig. Nem minden férfi viseli jól, hogy drágám, te vagy a negyedik, de a többi csak szex volt.

2020. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Keress szűzlányt, aztán gyere vissza panaszkodni, hogy nem elég bevállalós.
2020. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

17evesen vesztettem el a szuzessegem ,vele kb 5 6 x szexeltunk

Utána 23eves koromig 4ferfival ha jol emlékszem ,mindegyikkel egyszer

Mindegyikkel rossz élmény volt nemnis vagytam rá,onkielégitettem. Majd 23 evesen megtalaltam eletem szerelmét velw kb egy év utan lett orgazmusom , neha van,neha nincs de lwginkabb csak ha en vagyok felul akkor van

Mar nem vagyok arra hogy kiprobaljam massal

Jobban elvezem az onkielegitest mont parommal a szexet,de ennek ellenére nagyon szeretem ot es sose csalnám meg

2020. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 24 évesen ott tartottam, hogy csak 4 partnerrel volt dolgom, az 5. azt mondta, hogy "a nőknél mindig meg kell duplázni a számot, mert a felét letagadják"

Körülbelül meg lettem gyanúsítva, hiába mondtam el az igazat. Ne csodálkozz, ha menekülnek az ilyen rágalmazós emberkéktől.

2020. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

36- ez a jelenség nem a férfiak miatt van, vagy a rágalmazós emberek miatt.

Ez azért történik, mert sok nő tényleg letagadja, kevesebbet mond. Hazugságokkal fedik, hogy mekkora ribik valójában, és játsszák az álszentet. A sok hazug nő miatt pedig az ember már kételkedve fogadja azt is, aki igazat mond.

Nekem személy szerint ha egy nő megmondja, akkor tudomásul veszem: nem fogom vakul elhinni, de meggyanúsítani sem hogy hazudott. Annyi bizonyos, hogy annál kevesebb nem volt, mert többet biztos nem mondana szándékosan.

2020. nov. 8. 16:53
 38/40 anonim ***** válasza:
86%

Tehát mindegy, mit mondd, neked úgyis csak a teste kell, amúgy hazug riibanc.


Te miért élsz?

2020. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Eleve meg sem kérdezem. Hadd mondja magától, ha akarja.
2020. nov. 8. 16:58
 40/40 A kérdező kommentje:
Bár általában ha magától mondja, akkor valószínűleg az igazat mondja, mert szándékosan nem szoktak hazudni a nők, maximum ha kérdezem és muszáj valamit mondania, de az igazat nem akarja.
2020. nov. 8. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!