Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 napos Tinder beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napos Tinder beszélgetés lelki traumát okozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves nőként sosem gondoltam, hogy ilyen megtörténik.

Tindereztem, és egy külföldi sráccal match volt(nem adonisz, a választékos kiírása fogott meg). Rám írt angolul, de rendkívül választékos módon, és 1 nap alatt NAGYON SOK dologról beszéltünk. FIlozófia, stb. Rendkívül művelt, elmondta mit dolgozik, világot járt ember. Rendesen azt éreztem, hogy valami megmozdult bennem, de ezt nem mondtam neki. Ő mondta, hogy be kell vallja, sosem érzett még ilyet, hogy valaki képpel meg szöveggel személyes találkozás nélkül ennyire megfogja, és hogy elég különleges nő vagyok, meg rendes és művelt. Aztán elkezdtünk Viberen beszélgetni. Itt kezdett elfajulni a dolog.


Elkezdett ilyen kisajátítós lenni, mintha már házasok lennénk. Megsértődött, ha nem írtam vissza 2 percen belül, illetve folyton azt akarta, hogy vele foglalkozzak. Aztán a szexre terelődött a szó. Mindegy min, de a végén megsértődött és letiltott, hogy szerinte nem egyezünk.


Most ez nagyon hülyén meg gyerekesen fog hangzani, de ilyet én még sosem éreztem. Kb. utoljára akkor éreztem így, amikor a az 5 éves kapcsolatomban megcsalt az exem és szakítottunk. És a kettő azért közel sem összehasonlítható, mégis ugyanazt érzem. Egész nap nem eszek, sírok. Ez annyira gyerekes és nem értem mi történt. Tényleg nem értem. EZért kérem a segítségeteket, hogy ez mi lehet.


Világéletemben határozott nő voltam, könnyen túlléptem. Volt több kapcsolatom, a leghosszabb 5 és fél éves volt. Nem hiszem, hogy egy idealizált kép lenne az oka, a Tinderen baromi jókat szoktam röhögni még akkor is ha komolyan tetszik valaki.

Egyszerűen nem értem ezt az érzést. Rendesen már amikor beszéltünk akkor sem tudtam aludni, annyira megfogott a világnézete meg az intelligenciájával.


2020. nov. 12. 21:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként jártam hasonlóan nem is olyan régen. Pedig előre tudtam, hogy mi fog történni és minden sejtésem megvolt, hogy ez nem lesz tartós. Mégis szomorú voltam, mert annyira jól esett valakihez odabújni, hogy nem tudom irányítani teljesen a gondolataim. Sikerült elvesztenem a kontrolt 1 este alatt.
2020. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

"mert mindegyik úgy ír, hogy szia te miért használod ezt az oldalt? Ha meg nem szexet írok tiltanak."


Tényleg ennyire rossz a felhozatal? Bár gondolom nőként rengeteg match van. Én amúgy azt tapasztalom, hogy a végre van egy match, a nők többsége vissza se ír, pedig normálisan szoktam írni. :)

2020. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Igen, ha elveszti az ember a kontrollt, nehéz visszahozni. Meg tényleg jól esik végre kicsit különlegesnek érezni magunkat.


Rengeteg match van, nem hazudok, viszont a jelentős része nem ír(gondolom találtak jobbat), a másik része így ír rám, a harmadik meg egyszerűen butaságokat ír, ami nekem nem tetszik. De lehet más lány nem így jár, sok ismerősöm itt találta meg a párját.

2020. nov. 12. 21:55
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Van még az a típus, aki tőmondatokban válaszol mindenre, és semmiről se érdeklődik. Én néha már egy csomó mindent tudok róla, őt viszont semmi se érdekli rólam. Ezt sose értettem. :D Egy idő után kicsit unalmassá tud válni így a kommunikáció.
2020. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Igen, ez is gyakori! Gondolom egyszerre ráírnak megannyi nőre.

Nekem az egyik mondta, hogy beszéljünk máshol, mondom jó adj egy elérhetőséget, erre eltűnt.

Ezeknek semmi értelme.

2020. nov. 12. 22:05
 16/40 anonim ***** válasza:
#14 és ő sértődik meg ha ezt szóvá mered tenni ez a legszebb :D
2020. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalon vagyok, a női oldalról beszéltem. :) De ezek szerint férfiak is csinálják ezt.
2020. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
#16. Igen, olyan volt már, hogy megkérdeztem tőle, érdekli -e valami rólam, mert mindig csak én kérdezek. Soha többet nem reagált. :D
2020. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Pl., ha megkérdezem mivel foglalkozik, valahogy várná az ember, hogy ő is visszakérdez, stb. Volt olyan nő, akivel jó hosszasan elbeszélgettünk így egyoldalúan, semmi értelme nem volt. :D
2020. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Igen, a férfiak is NAGYON sokszor csinálják.

És nem értem, ennek mi értelme. Olyan, mintha csak ilyen egonövelő oldal lenne. Ha meg van valaki, aki komolyan érdeklődik, megijednek, hogy hát ez hogy került erre az oldalra.

2020. nov. 12. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!