Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 napos Tinder beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napos Tinder beszélgetés lelki traumát okozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves nőként sosem gondoltam, hogy ilyen megtörténik.

Tindereztem, és egy külföldi sráccal match volt(nem adonisz, a választékos kiírása fogott meg). Rám írt angolul, de rendkívül választékos módon, és 1 nap alatt NAGYON SOK dologról beszéltünk. FIlozófia, stb. Rendkívül művelt, elmondta mit dolgozik, világot járt ember. Rendesen azt éreztem, hogy valami megmozdult bennem, de ezt nem mondtam neki. Ő mondta, hogy be kell vallja, sosem érzett még ilyet, hogy valaki képpel meg szöveggel személyes találkozás nélkül ennyire megfogja, és hogy elég különleges nő vagyok, meg rendes és művelt. Aztán elkezdtünk Viberen beszélgetni. Itt kezdett elfajulni a dolog.


Elkezdett ilyen kisajátítós lenni, mintha már házasok lennénk. Megsértődött, ha nem írtam vissza 2 percen belül, illetve folyton azt akarta, hogy vele foglalkozzak. Aztán a szexre terelődött a szó. Mindegy min, de a végén megsértődött és letiltott, hogy szerinte nem egyezünk.


Most ez nagyon hülyén meg gyerekesen fog hangzani, de ilyet én még sosem éreztem. Kb. utoljára akkor éreztem így, amikor a az 5 éves kapcsolatomban megcsalt az exem és szakítottunk. És a kettő azért közel sem összehasonlítható, mégis ugyanazt érzem. Egész nap nem eszek, sírok. Ez annyira gyerekes és nem értem mi történt. Tényleg nem értem. EZért kérem a segítségeteket, hogy ez mi lehet.


Világéletemben határozott nő voltam, könnyen túlléptem. Volt több kapcsolatom, a leghosszabb 5 és fél éves volt. Nem hiszem, hogy egy idealizált kép lenne az oka, a Tinderen baromi jókat szoktam röhögni még akkor is ha komolyan tetszik valaki.

Egyszerűen nem értem ezt az érzést. Rendesen már amikor beszéltünk akkor sem tudtam aludni, annyira megfogott a világnézete meg az intelligenciájával.


2020. nov. 12. 21:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kép nélküliek is. Eggyel elbeszélgettem egy ideig. Még csak nem is képet kértem volna, csak rákérdeztem, sok matchet gyűjt -e így, majd ezen besértődött, hogy ez miért fontos. :D Csak kíváncsi voltam...
2020. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Össze kellene ezeket gyűjteni!

De szórakozni jó. Én direkt vicces dolgokat írok általában, a hülyeségre bezzeg válaszolnak...:)

2020. nov. 12. 22:16
 23/40 anonim ***** válasza:

Az amúgy pozitív, ha egy nőnek van humora. :)

Olyan is volt, akin még meg is lepődtem, hogy match után egyből rámírt, örül, hogy matcheltünk, mi célból vagyok itt. Válaszoltam pár sorban, teljesen normálisan, hogy kapcsolat céljából, stb. Visszakérdeztem, és soha többet nem reagált. :D

2020. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre h tökéletesen ugyanazok a minták vannak jelen mindkét oldalon, pontosan ugyanugy ugyanazt csinálják az emberek, bármelyik társkeresőn, bárhol. :D
2020. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
11%

Nincs itt semmi extra, ez tipikus reakció. Beindultak a női ösztönök hogy sikerül megfogni egy gazdag svájci fószert akinek kb. csak megszületnie volt nehéz. A véred túlcsordult női hormonokkal aztán úgy jártál mint az egyszeri herkás akitől egyik napról a másikra elvettek a drogját.

Lehet te úgy látod magad mint egy "25 éves nő", aki "világéletében határozott volt", akivel "NAGYON SOK dologról beszélhetnek" sőőőőt még "filozófiáról" is meg akit "intelligenciával" lehet megfogni.

A szomorú helyzet viszont az, hogy nem vagy bonyolultabb eszköz mint az az ék amivel az ajtómat kitámasztom.

2020. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

De legalább annyit válaszolnának, hogy bocsi én szexet keresek szia.

Eddig egy férfi volt, aki megkérdezte miért vagyok itt, mondtam hogy komoly kapcsolat, mondta hogy ő szexet keres és ne haragudjak, sok szerencsét kíván. Ez normális volt, mert legalább válaszolt.


De tényleg ugyanazok a minták vannak. Ezért is fogott meg az "egynapos" fiúm, mert ő más(nak tűnt.:))

2020. nov. 12. 22:26
 27/40 anonim ***** válasza:
Volt olyan is, akivel elkezdtünk chatelni, és már rögtön az elején elkezdte, hogy milyen ütemterv szerint szeretne összeköltözni és gyereket szülni. Fél év volt a határidő, ez már a gyerekre vonatkozott. Ezzel nincs gond, majd én is szeretnék, de előbb ismerjük meg egymást, és, ha mindketten úgy akarjuk, legyen, de nekem ilyen erőltetetten nem megy. :D
2020. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Elég végletes esetek vannak. :D
2020. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
25. válaszoló, erre nem írok semmit, mert az csúnya lenne, de a végére hasonló volt a stílusa, mint neked, szóval megnyugtattál szerencsére, hogy nem bennem van a hiba.
2020. nov. 12. 22:31
 30/40 anonim ***** válasza:
hát érdekes dolgok ezek :D
2020. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!