Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 napos Tinder beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napos Tinder beszélgetés lelki traumát okozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves nőként sosem gondoltam, hogy ilyen megtörténik.

Tindereztem, és egy külföldi sráccal match volt(nem adonisz, a választékos kiírása fogott meg). Rám írt angolul, de rendkívül választékos módon, és 1 nap alatt NAGYON SOK dologról beszéltünk. FIlozófia, stb. Rendkívül művelt, elmondta mit dolgozik, világot járt ember. Rendesen azt éreztem, hogy valami megmozdult bennem, de ezt nem mondtam neki. Ő mondta, hogy be kell vallja, sosem érzett még ilyet, hogy valaki képpel meg szöveggel személyes találkozás nélkül ennyire megfogja, és hogy elég különleges nő vagyok, meg rendes és művelt. Aztán elkezdtünk Viberen beszélgetni. Itt kezdett elfajulni a dolog.


Elkezdett ilyen kisajátítós lenni, mintha már házasok lennénk. Megsértődött, ha nem írtam vissza 2 percen belül, illetve folyton azt akarta, hogy vele foglalkozzak. Aztán a szexre terelődött a szó. Mindegy min, de a végén megsértődött és letiltott, hogy szerinte nem egyezünk.


Most ez nagyon hülyén meg gyerekesen fog hangzani, de ilyet én még sosem éreztem. Kb. utoljára akkor éreztem így, amikor a az 5 éves kapcsolatomban megcsalt az exem és szakítottunk. És a kettő azért közel sem összehasonlítható, mégis ugyanazt érzem. Egész nap nem eszek, sírok. Ez annyira gyerekes és nem értem mi történt. Tényleg nem értem. EZért kérem a segítségeteket, hogy ez mi lehet.


Világéletemben határozott nő voltam, könnyen túlléptem. Volt több kapcsolatom, a leghosszabb 5 és fél éves volt. Nem hiszem, hogy egy idealizált kép lenne az oka, a Tinderen baromi jókat szoktam röhögni még akkor is ha komolyan tetszik valaki.

Egyszerűen nem értem ezt az érzést. Rendesen már amikor beszéltünk akkor sem tudtam aludni, annyira megfogott a világnézete meg az intelligenciájával.


2020. nov. 12. 21:34
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Ez a gyerektémás dolog tényleg durva...

Nyilván nem úgy regisztrálok társkeresőre, hogy leszögezem rögtön az esküvő időpontját...

Bár ez a lány kicsit hasonlít az én csávómhoz, az is ilyen "határozott" volt, amikor elkezdett meghülyülni.


Tényleg érdekes dolgok, de nem bennünk van a hiba azt kell mondjam.

2020. nov. 12. 22:37
 32/40 anonim ***** válasza:
#25: Te mitől vagy ilyen frusztrált? Csak nem menstruálsz? :D
2020. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
Ja a nincs kemia az a nők nagy fegyverem a kerdezo meg tipikus nő, aki kulfoldi hapsira vágyik, mint az osszes magyar nő
2020. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
jobban vagy különben?
2020. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tipikus nő, nem külföldivel is ismerkedtem már, nem az a mérvadó. :)

És a nincs kémia nem csak a nők fegyvere, mindegyik egy bombázónak gondol engem, mert eléggé kihívóan öltözködöm, és mikor meglátják, hogy a személyiségem inkább kedves, rögtön nekik is elmúlik a kémia. :)

Volt aki mondta.


Kedves 34, jól esik, hogy kérded, mostmár igen, bár hiányzik a srác nagyon, de majd kiheverem. :) Emlék marad.

2020. nov. 12. 22:52
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

Uhh, akkor biztosan valami nagyon összetett mélylélektani vizsgálatra lesz szükség hogy abban a végtelenül komplex személyiségedben okozott kárt felmérjük. Oh, vagy mégsem?

Szóval azt mondod hogy olyan a stílusom mint annak a fickónak akinek a hiányát te megsirattad? Köszi, ezt bóknak veszem. :D

2020. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon sz.r világ van. Ha nagynehezen összejönne a kapcsolat, azt is manapság szinte lehetetlen egyben tartani. Rengeteg a válás, ha egyáltalán addig is eljutnak a felek.


Sajnos ma ha te nő vagy és gyereket akarsz, akkor ha valahogy kinézel, könnyű összehozni (mert dugni mindenki akarna), de nagy valószínűséggel egyedülálló anya leszel később. 30f

2020. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Szintén pár napja ismerkedtem meg Tinderen egy kedves nővel. Pár napig szuperül ment a messengerezés. Már a találkozót beszéltem vele, utána egyre rövidebbek lettek a válaszai. Alig bírtam a végén 2 mondatot kihúzni belőle. Majd kinyögte, hogy erre nem áll készen, előtte egy nappal pedig sínen volt minden... Engem is ez olyan rosszul érintett, mint téged, pedig pár üzenet után még nem vagyok az a ragaszkodó típus.

Remélem egyformán gyorsan jövünk ki ebből az egészből.:)

2020. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagolnod kellene a társkeresést egy ideig, mert ha egyetlen napnyi jó beszélgetéstől ennyire elvarázsolódtál, akkor nagyon kiszolgáltatott vagy lelkileg.


A tinder egy egónövelő oldal, ahová a férfiak nagy része szexet keresni jár, az okosabb része pedig ezt jól időzítve adagolja, tudni kell helyén kezelni.


Te viszont úgy bedőltél a reklámnak, hogy még most is fáj.

Ha a pasi három napig (egy hétig, igazából mindegy) tudta volna adni az intellektuális gentleman-t, mi lenne most?

2020. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod én szexelek veled vigaszként :)
2020. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!