Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az esetről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az esetről? Furi, ugye? Nem hív fel soha, csak ír ?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk Facebookon. Ennek 2 és fél hónapja. Sajna még nem találkoztunk, mert jelenleg Ő az osztrák határ mellett dolgozik, de ez csak ideiglenes, pár hónap. Legalábbis Ő azt állítja. Ipari fűtésrendszert terveznek valami cégnek. Amúgy budapesti, mint én. Soha nem láttam még webcamon és fel sem hívott soha, pedig megadtam a számom. Csak képeken láttam. Én küldtem videóüzenetet is stb. És tök fura, hogy nincs igénye a szóbeli kommunikációra, mindig csak cseten ír. Nekem lenne igényem. Nem fura ez a story? Pláne ennyi idő után? Vélemény? Hagyjam a dolgot?

2020. nov. 18. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem a saját képét küldte.Keress mást.
2020. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez nem egy nagyon jóképű srác. Minek küldené más képeit?
2020. nov. 18. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
21. század. Sajnos ez az átlag.
2020. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy félénk szűz,vagy meleg.
2020. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is utálok bárkivel telefonálni,lelkileg fel kell magam készíteni, főleg hivatalos ügyeknél. Bár én introvertált vagyok, nekem jobban megy a kommunikáció írott formában, sokkal kifejezőbb vagyok. Én átérzem a helyzetét. Főleg egy kb ismeretlennel. Utálom a hangom is mikor meg kell szólalnom.
2020. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanolyan vagyok, mint 5ös. Igaz én nő vagyok, nyilván egy férfinál más, neki kéne kezdeményezni, de én teljesen jól ellennék így, amíg nem ismerem meg jobban, élőben.
2020. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6-os én is nő vagyok. #5 voltam. Viszont a párommal csak néhány hónap után kezdtem telefonálni, és jobban szeretem hallani a hangját, elmondani tömören, hogy mi van mint chatelgetni. Emberfüggő, nem kell rögtön rosszra gondolni.
2020. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 én is ilyen vagyok, utálok, hang/videó üzit küldeni hívásoktól meg rosszul vagyok.


Nem vagyok fake, meg semmi hasonló szimplán extrém mód szorongok ilyen esetekben.

2020. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha mondjuk felvetnéd neki, hogy beszélhetnétek telefonon vagy hangüzenetben?

Írod, hogy erre lenne igényed, de ő ezt honnan tudja biztosra, ha nem említed neki? Senki sem gondolatolvasó, pláne ha nem találkoztatok személyesen. Egy normálisan működő kapcsolat alapja a két fél közötti kommunikáción alapul.

Aztán meglehet persze, hogy félénk, nem szeret telefonálni (netán érte ezzel kapcsolatban valami kínos élmény, ami gátolja), van ilyen.

2020. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy férfit noszogatni kell az már rég rossz.
2020. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!