Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem szerintetek én, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem szerintetek én, vagy hagyjam az egészet ?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, 35 éves.

A egy hete halt meg az anyukája , amikor meglátogattam őt, a boltjában! Az volt az előzménye ennek a látogatásnak, hogy vár a boltjába egy kávéra beszélgetni , mivel a családjával üzleti kapcsolatban vagyok, tudom segíteni az üzleti dolgaimban, és szép lány vagyok , látni szeretne.

Még most találkoztunk először és láttuk egymást élőben.

Amikor megláttak egymást levettünk magunkról a maszkot , és kérdezte hasonlítok a képekre mondtam neki igen, kérdezte tetszem neki, mondtam neki igen.

Ő azt mondta engem magasabbnak , és soványabbnak gondolt kb 40 kg nak!

Én 64 kg vagyok és 169 cm. Felül valóban nagyon vékony vagyok, alul viszont van fenékben és comban vastag . De nem vagyok kövér!


Én direkt egy hosszú ruhában menetem be , hogy visszafogott legyek.


Kb 1 órát voltam nála, ettől többet nem akartam elvégre csak egy idegen .... az is lehet, hogy nem tetszettem neki gondoltam, es 1 óra bőven elég.



Ahol találkoztunk oda már nem kísért vissza , magamtól jöttem ki a boltjából.

1 óra múlva tettem egy lépést , megírtam neki, hogy nagyon örültem, megismerhettem.

Egyből visszaírt, hogy ő is nagyon őrült visszafogott lány és írt egy smajlit.


Erre az volt a válaszom , hogy félénk, visszafogott voltam, mivel nagyon tetszett nekem élőben és zavarban voltam miatta .

Azt írta én is szép vagyok és vigyázzak, ahogyan haza megyek. Csak egy mosolygót írtam vissza.


Eltelt 3 nap nem keresett engem.

Viszont annyit hozzáteszek két hét sem telt el az anyukája halála óta , és az apukája is beteg. Sok gondja van most, ezt élőben mondta.



Mikor írják neki?

Ha egy hét múlva sem keress akkor hagyjuk az egészet ?


2020. nov. 25. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Tegnap már megkérdezted ezt és kaptál válaszokat, még mit szeretnél?
2020. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen helyzetben senkinek sem a csajozás az első. Valószínűleg nem akarja megszakítani veled a kapcsolatot, de lelkileg ez most nagyon nehéz időszak lehet neki. Én úgy gondolom, hogy most adj neki egy kis időt, ne rohand le, és ne várd el, hogy a karjaidba rohanjon.
2020. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2020. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem párszor mert nem jól foglaltam össze a kérdést.
2020. nov. 25. 20:19
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Tapasztalataim szerint, aki szeretne valamit, keres. Főleg több nap után...
2020. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Én biztos, hogy megvárnám, hogy most már ő lépjen (te megtettél mindent!) és ha nem teszi, nem aláznám magam rommá.

Ne nyomulj!

2020. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Hagyd a francba... nem egy játszmázó kis hülyére van szüksége, hanem egy valódi társra. Ez pedig nem te vagy.

Tudod, egy olyanra, aki az anyja halála után - már ha érez egy kis szimpátiát a pasi iránt - mellette áll, és nem valami idióta "csakazértse írok neked" játékot játszik azzal, aki élete legmélyebb pontján van.

2020. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

#6: Ha neked kommunikálni, meg alkalmazkodni egy amúgy nem sablonos helyzethez annyit jelent, mint magadat rommá alázni, akkor neked nem való emberi kapcsolat.

#5: Igen, és ez a másik részről is így van. Elvégre az elköszönés után a kérdező sem mutatta a legkisebb jelét sem az érdeklődésnek.

Azt meg azért ne felejtsük el, hogy a férfi rohadt egy helyzetben van most. Bár ahogy látom, sokaknak az empátia ismeretlen fogalom.

2020. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes a kettős mérce ezen az oldalon. Ha egy nő gyászolná valamelyik közvetlen rokonát, mindjárt azzal jönne mindenki, hogy miért ne gyászolhatna nyugodtan. Most viszont, hogy egy férfi gyászol, máris elvárják tőle egyesek, hogy álljon le csajozni, mert ha nem teszi, akkor töketlen, és megalázza a kérdezőt. Furcsa időket élünk.
2020. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyébként én megértem őt, de nem tudom vigasztalni semmivel egyébként ......

76 évesek a szülei és covidosok ...

Amikor elkezdtünk ismerkedni még élt az anyukája.

Nem tudom keressem , vagy írjak neki....

2020. nov. 25. 21:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!