Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy szemétség tőlem,ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség tőlem,ha azért nem akarok még egyszer randizni a nővel,mert már van egy gyereke?

Figyelt kérdés

30 F vagyok a nő akivel randizok ő is 30 éves.

Igazából csinos szimpatikus,de az első randin megmondta,hogy már van egy gyereke.


Szemétség vagy sem,de nálam ez már nem fér bele.

Úgyhogy megírom majd neki hogy akkor többet ne találkozzunk.



2020. dec. 9. 09:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

"Első randi előtt nyilván beszélgettetek azért. Ez klasszikusan olyan információ, amit az elsők köztt mondani kell"


Nem biztos. Én is hívtam már randira olyan nőt, akivel előtte csak small talk volt.

- munkahelyen megismert nővel párszor dumáltunk, hülyéskedtünk, de nem beszéltünk komolyabban semmiről, viszont egyértelmű volt a kölcsönös érdeklődés.

- társaságba lehozta az egyik lány a barátnőjét, szintén egyértelmű vonzalom, de nem tudtam, hogy hozza e még valamikor, látom e még valaha, így megkérdeztem az este végén, hogy meginna e velem valamit



Egyik sem vakrandi volt, és valamennyit dumáltunk is, de inkább, tudtam, hogy milyen humora van, hogy hogyan beszél, de kb semmi mást nem.



Szerintem a nő nem húzta sokáig, és nyilván például a fenti szitukban egyik nő sem azzal indított volna ott és akkor, hogy "persze, mehet a randi, de van egy gyerekem". Ezt elutasításként vettem volna.


A randi viszont arról szól, hogy megismerd a másikat, nem mindenki online chatel a randik előtt heteket, hónapokat, vannak spontánabb ismerkedések is.

2020. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem szemétség, de azért 2 gyerekes elvált nőként, a nőt sem értem meg, hogy ezt a nagyon fontos infót miért nem még randi előtt osztotta meg veled.
2020. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem szemétség, a te dolgod, sőt szerintem ezt MOST meglépni sokkal korrektebb, mint egy már meglévő kapcsolatban...
2020. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom szemétségnek, de így írd meg egyszerűen, világosan.
2020. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy szemetseg, akkor tudsz reagalni egy dologra, ha tudomasodra jut. Az mas kerdes, hogy elobb volt-e lehetosege elmondania, vagy sem. Nyilvan neked most idokidobasnak tunik, hogy elmentel egy randira, mert ha elobb tudtad volna, akkor nem lett volna randi. A no meg ugy volt vele, hogy eloben az ismerkedes soran arulja el, ha nem alapbol kizaro ok nalad, akkor legalabb ismerd meg a szemelyiseget es annak tudataban donts. Nyugodtan ird meg neki, nem szemetseg.
2020. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemétség. Szerintem a nő korrekt, hogy elmondta hamar. Lehet az is, hogy nem beszéltetek mélyebben a randi előtt, vagy az is, hogy volt egy kis hátsó szándéka, hogy hátha egy jól sikerült randi után nem lesz probléma a gyerek. Szerintem egy randi még nem olyan sok elvesztegetett idő.
2020. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!