Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet az megoldás, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az megoldás, hogy a barátommal egy darabig nem fekszem le, hogy kiderüljön számára ez szexkapcsolat-e? Részletezem röviden

Figyelt kérdés

Állítólag szeret, imád, mégis hetente 1-2 alkalommal találkozunk, amik mindig szexel végződnek. Az elején nagyon cuki volt, eljártunk erre-arra, de mostanában semmi. 4 hónapja tart.

Felhoztam neki többször is, hogy úgy érzem részéről ez szexkapcsolat, de csak tagadta, meg hogy jól érzi velem magát.

Kidetíthetem-e így hogy több alkalommal nem fekszem le vele? Tudom hogy aljas húzás, de muszáj kiderítenem...

23N


2020. dec. 10. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy csak erre kellesz neki, akkor ideje továbblépni.A hatalmas rózsaszín köd csökkenésével képes az ember jól látni a másik valódi személyiségét. És ha már ilyen érzéseid vannak vele kapcsolatban, az sosem véletlen. Játszmázni nincs értelme. Vannak nagyon jó színészek a pasik között is(lehet ő is ilyen), akik bármeddig kitartanak, közben meg máshol szexelnek, amíg a fix pont hajlandó ismét lefeküdni velük. Tehát sokra nem mennél ezzel a módszerrel.
2020. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Hat ez igy egy eleg latymatag kapcsolat, kb inkább baratsag extrakkal jut eszembe es szexkapcsolatra hajaz. Az h azt mondja fontos vagy neki bem feltetlenul jelent barmit is lehet csak mert veled tud per pill szexelni.

Ha neked ez nem felel meg legközelebb mindd meg neki h ez neked nem elég, es vagy szakitotok vagy megprobal valamit beletenni a dologba a farkat leszámítva.

2020. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Abból,amit leírtál eléggé az jön le,hogy tényleg csak szexre van veled. Mégis mi a fene dolga van ilyenkor,amikor kb semerre sem lehet menni és semmit nem lehet csinálni? Négy hónapnál már több ideje vagytok együtt,azért ilyenkor már szokott bemutatás lenni,legalább a szülőknek vagy közelebbi barátoknak. Az meg,hogy nem mondja hogy szeret...hat ez is elég érdekes adalék.

Én úgy lettem elhagyva fel év után,hogy mindenről tudtunk beszélni,jó volt a szex,bíztunk egymásban és mondta is hogy szeret,aztán utólag azzal az indokkal hagyott el,hogy mégsem szeret :D szóval ezek alapján simán elképzelhető,hogy csak szexre kellesz neki.

22nő

2020. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!