Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ha lehet valasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha lehet valasztani akkor metelt vagy meteletlen legyen a randipartner?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 13:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

#9: >>egyszerűen egészségügyi és esztétikai okokból.<<


Ami az esztétikát jelenti, az semmi, mivel igen intim testrészről van szó, amit nem szokás csak úgy mutogatni. Ráadásul passzív állapotban egyáltalán nem vonzó látvány. :)


Ami a kérdéses egészségügyi vonatkozását illeti: szerinted miért van rajta fityma "gyárilag"? A bőr (bármilyen bőrfelület) a szervezet elsődleges védelmi vonala. Megvédi attól a testet, hogy kórokozók jussanak be. Másrészt megvédi a testrészt a kiszáradástól, és megközelítőleg állantó temperált hőmérsékleten tartja. Ahogy a szemhéjad is védi a szemed, a szempilláid az idegen részecskéktől, portó, a szemhéjad a kiszáradástól a pislogással.


Eléggé életidegen lenne azt állítani, ha levágnánk a szemhéjakat, akkor az egészségesebb lenne. Ugyanez a helyzet a fütyi végével is. Amikor szükséges, nincs útban, nyugalmi állapotban pedig védi a végét, ahogy a kardhüvely a kardot a rozsdásodás és kopás ellen.

2021. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Nos, a témához: engem egészségügyi okból metéltek kamaszkorban. Nyilván féltem tőle, de sokkal könnyebb tisztán tartani, és sokkal tovább bírom a parnerem legnagyobb örömére :)
2021. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Ezt akárhogyan szépítitek vagy akármihez is kötitek legyen az vallás vagy higiénia,ez akkor is ÖNCSONKÍTÁS!!! Természetellenes hülyeség. Mint a fültágító vagy egyéb beteges eltorzításai az emberi testnek.Jól írták előttem,az emberi testen mindennek megvan a maga funkciója ,ne akard már eltorzítani azt ami veled született. Mindenki maga dönt de nevetségesek ezek az emberi társadalmi szokások.Mi az hogy nem higiénikus? Az nem tud odafigyelni a testi higiéniára aki nincs körbemetélve,ez egy vicc.És ez is számít a társkeresés során?🤣 Nem is értettem ezt a körülmetélést soha,de valaki elmagyarázná aki ismeri a valódi okát ennek,mert én még ekkora baromságot nem hallottam soha.
2021. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#13: nagyon egyszerű: a sivatagban vándorló népeknek viszonylag ritkán volt módjuk mosakodni a vízhiány miatt. Valaha (ott és akkor) racionális és érthető szokásból mára egy funkcióját és okát vesztett, birka módra követett " hagyománnyá" vált.
2021. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

13vagyok

14# Én is így gondoltam. Tiszta vicc.

2021. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%
Idős korban, amikor már csak az esztétikai látvány számít és nincs funkciója, akkor valóban jobb az egészet levágatni, mert nincs költség a tisztálkodásnál. Addig viszont érdemes kihasználni a teljesség örömét!
2021. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

Föleg hogy a makk tele van érzőidegekkel, ami ez után sokkal érzéketlenebbé válik. Milyen szuper, tényleg! Tisztálkodás? Hatalmas nagy dolog az az egy plussz mozdulat. :D


Jó, oké, értem! Akinek olyan van, az persze hogy védi, elég fura lenne ha azt írná hogy, a francba elcseszték a farkam! :D


Látvány? Háááát, erre nincs mit mondani, lehet hogy valaki naphosszat mutogatja másoknak, én nem igazán láttam még egy szál farokban császkáló pasasokat. Látvány...Édes Istenem... :D

2021. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#16 Miféle extra kötségei vannak egy fitymás farok tisztításának? Akinek érzékeny, használhat intim mosakodót, mert a "macsós" 3 in 1 sampon+tusfürdő+szappan rohadtul bír ám csípni. A kék Niveát használom "oda", hajam meg nincs.
2021. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tökmindegy. Tudjon kielégíteni, aztán felőlem kacskaringós is lehet.


Nem tudom ezen egyesek miért pörögnek.


Akik elítélik, azok otthagynák a partnerüket, akikbe mondjuk szerelmesek is, mert kiderül első alkalomnál, hogy metélt? Nem hiszem.

2021. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Metéletlen.
2021. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!