Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vonzó, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó, ha egy nő kezdeményező?

Figyelt kérdés
Vagy játszani kell azt, akit meg kell hódítani? Vagy jobb ha a nő tudja mit akar és meg is akarja kapni? Nem csak a szexre gondolok, hanem egy férfi megszerzésére is.

2021. jan. 3. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én, a magam részéről úgy vagyok vele, hogy elsősorban nem a kezdeményezés aktorja a lényeg, hanem annak stílusa. Véleményem szerint a nő ugyanúgy közeledhet, ha neki megtetszik valaki, mint a férfi. A férfi közeledése is tud ellenszenves lenni, mint ahogy a nő túlzott rámenőssége is visszatetsző lehet egyesek számára.

Összességében véve azt kell, hogy mondjam, hogy személye válogatja, hogy kinek milyen a jelleme.

2021. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vonzó, szerintem pozitív ha ki tudja mondani/mutatni mit szeretne. Mert a férfiak is szeretik a visszaigazolást, hogy igen van aki vonzódik hozzájuk... nem bábuk a férfiak sem, nekik is szükségük van a pozitív visszaigazolásra...
2021. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
én is azt mondom, stílustól függ. ha odamegy a sráchoz,azt mondja férfiasan hé, te ma nálam alszol, ugye? akkor az visszatetsző, de ha kedvesen, mosolyogva megy oda: ne haragudj, hogy leszólítalak, de nagyon tetszik a szemed, van kedved ismerkedni?- akkor már egész más.
2021. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a nő, akkor vonzó.. ha nem tetszik, akkor nem az.
2021. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem gond.
2021. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Számomra nem, szeretem én keverni a kártyát és ha nem sikerül révbe érni tudom hol kell keresni a hibát.
2021. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen,az.45f
2021. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!