Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy kapcsolat a távolság miatt ért véget,akkor évekkel később működhet,ha ugyanabban a városban élnek?

Figyelt kérdés

Az vetett véget a kapcsolatnak hogy 160 km-re éltek egymástól és emiatt szakítottak.

Vajon ha évek múlva mindketten ugyanabban a városban élnek,akkor működhet már a kapcsolat? Emiatt megérné újrakezdeni?



2021. jan. 4. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha mindketten ezt akarják, akkor próbálják meg, végül is veszítenivalójuk nincs. Én évekkel később senkivel se gondolkoznék újrakezdésen, tök mindegy miért ért véget. Egyrészt ennyi idő alatt már rég túllépek és ha túllépek akkor végleg lezárom, másrészt ennyi idő alatt mindenki sokat változik szóval nem is feltétlenül működne, de ez én vagyok, nem kell mindenkinek úgy gondolkodnia mint nekem.
2021. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy távkapcsolat működtetéséhez nagyfokú kitartás, elkötelezettség, bizalom és akaraterő szükséges. Ez nagyon sok emberben nincs meg, ezért ér véget a legtöbb ilyen jellegű kapcsolat. Volt nekem is, nem is egy. Nem tartottak túl sokáig. Egyik pasas sem volt elég elkötelezett a fenntartására.

Én nem kezdeném újra egyiket sem. Nekem a szakítás azt jelentette akkor, hogy nem voltam annyira fontos számukra, hogy a majdani összeköltözésig kitartsanak. A bizalom elveszett. És akiben egyszer csalódtam, az nálam más körülmények között sem rúghat már labdába. Amikor kellett volna, nem lehetett rá számítani. Ez egy figyelmeztető jel, hogy mire is lehet tőle számítani a jövőben. Szeressen akkor is, ha éppen nem tudok mellette lenni, ne csak akkor, ha kényelmesen velem tud lenni.

Én nem kezdeném újra, de te döntésed, hogy mit csinálsz.

2021. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudhatjuk, hogy magad nevében fogalmaztad meg másokra utalva, de leírom a magam véleményét. Működhet, ha:

- mindketten szabadok, nincs más személy a láthatáron (rezervában),

- elkezdenek randevúzni és megállapítják, hogy lényegesen egyikük sem változott annyira, amit ne lehetne a jövőben eltűrni egymásnak,

- a szakítás oka tényleg csak a távolság volt.

2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
160 km nem nagy táv. 2 felnőtt meg meg tudja oldani, hogy ne legyen akadály, ha annyira akarja egymást. Vagy kibír x időt. Na, ezt valaki itt jó kifogásnak használta a szakításhoz.
2021. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!