Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tinder a legrosszabb társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder a legrosszabb társkereső?

Figyelt kérdés
Csak a külső számít ezen az oldalon?
2021. jan. 8. 07:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem jó a teóriád.

Úgy maradnak fenn, hogy ráfanyalodnak egymásra.

Meg ugye a társadalmi nyomás.

Akinek soha nincs senkije arra ráfogják hogy biztosan meleg vagy baj van az agyával.

2021. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11: a te teóriád sem jó!


Nem ráfanyalodtak egymásra, hanem más módon ismerkedtek.



A netes társkeresőn csak és kizárólag a kinézet számít. Annyi változatosság van, hogy ami az egyiknek kevésbé vonzó, az a másiknak lehet, hogy pont az esete (lásd vékony nő kis keblekkel vs bögyös-faros csaj). De e az "esete" rész is csak a kinézetről szól.


A neten ennyit tudsz megmutatni magadból, főleg egy tinderen, ahol az adatlapok általában rövidebbek, mint egy átlag SMS.


Viszont lehet máshol is ismerkedni, ahol más skilleket is tudsz villantani. A neten nem derül ki rólad, hogy milyen a humorod (etológusok szerint a humor egy evolúciós eszköz az IQ megmutatására). Nem derül ki a neten rólad, hogy intelligens vagy e, kedves vagy e, gondoskodó vagy e, de a való életben lehet találni olyan helyzeteket, ahol ezeket a képességeket is be tudod mutatni.


Aki nem képes egy mezei fotóval ismerkedni, az ismerkedhet még a jó dumájával, de ehhez olyan helyszínt kell választani, ahol ez megvillantható.



Mindenki próbál hazai terepen játszani. Akinek a kinézete a fő csábereje, az neten, akinek az IQ-ja az beszélgetős programokon, társaságban.


És nyilván van akinek a kinézte és az IQ-ja is magas, ők gyorsan elkelnek, de az átlag embernél azért ritkán jön össze, hogy minden tulajdonságban a kinézettől, a jellemen át, a humorig, az intelligenciáig minden egyformán vonzó legyen benne. Így aztán a nap végén talál párt a jóképű, de kevésbé kedves, az okos, de nem humoros, a humoros, de kevésbé jóképű is

2021. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a legrosszabb, nem tudom.

Nagy a verseny.

2021. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

Nem szeretem ezeket az általánosításokat meg teóriákat.

Van, akinek beválik a Tinder, van akinek nem. Több barátnőm(szép, kevésbé szépp) is ott találta meg a hosszútávú (értsd: több éve tartó) kapcsolatához a jelöltet; ellenben én, és még pár barátnőm (akiket szintén szépnek titulálok) nem találnak ott kapcsolatot.

Tény, hogy a kinézet számít, de van olyan srác ismerősöm, aki tényleg nem egy görög adonisz, kifejezetten csúnyának mondanám, mint ahogy több lányismerősöm is, mégis bomba nők hívják fel a lakásukra, mert jó a dumája. Igen, ennyi. Jó a dumája.


Szóval szerintem amúgy sokszor ez egy nagy adag szerencse kérdése.

2021. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Tény, hogy a kinézet számít, de van olyan srác ismerősöm, aki tényleg nem egy görög adonisz, kifejezetten csúnyának mondanám, mint ahogy több lányismerősöm is, mégis bomba nők hívják fel a lakásukra, mert jó a dumája. Igen, ennyi. Jó a dumája."


Azt hiszem ilyen férfi vagyok. Ha nem is bombázók hivogatnak, de offline nem okoz gondot az ismerkedés átlag nőkkel, (egy ismeretlen társaságba lemenve mindig több nő is van, akivel ismerkedni tudok, és én választhatok randi partnert közülük).


Viszont pont ez az, ami a Tinderen nem megy.

Hiába jó a dumád, hiába vagy jó társaság, hiába lehet beszélgetni veled, intelligens vagy, jó a stílusod, a humorod, ha nem vonzó a megjelenésed, akkor esélyt sem kapsz ezek megvillantására.


Ha egyszerűen nem jön össze a match, akkor lehetnek isteni kommunikációs képességeid, semmit nem fogsz érni velük (igen, ellenpélda mindenre van, nekem is volt online ismerkedésből randim is, kapcsolatom is, de lottót is van aki nyer, mégsem lehet rá életstratégiát álapozni)


Viszont ha felismered, hogy ez a kinézetről szól, és területet váltasz, akkor gond nélkül tudsz ismerkedni. A Tindert viszont ez nem menti fel az alól, hogy nagyon felszínes.



"Szóval szerintem amúgy sokszor ez egy nagy adag szerencse kérdése."


Legtöbbször egyáltalán nem szerencse. 1-1 esetben persze az, ha megismersz egy srácot, beszélgettek, elmész a randira, majd kiderül, hogy csak megdugni akar, akkor az szerencse. Ha 10/10 ilyen ismerkedésed van, akkor az már nagyon nem az.


Az ember képes a szerencséjét befolyásolni, például azzal, hogy jobban odafigyel, hogy kikkel ismerkedik, milyen szempontokat tart fontosnak, vagy akár azzal, hogy hol teszi mindezt.

2021. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Utolsó jól írta, ami nálam is van. Szerintem, nekem is a dumám jobb, mint a kinézetem, élőben sosem volt különösebb gond a csajozás, de interneten...hát...

És pont ez az, hogy ott az esélyt sem kapod meg, hogy villants magadból valamit.

De hát, most én is nyomom a Tindert, mert más nincs, szükség nagy úr.

2021. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
szarabb is van
2021. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 14. válaszoló.

Persze, interneten tényleg nehezebb, de a srác esetében, akiről meséltem, hiába csúnya, jobbnál jobb lányok húzzák jobbra. És tényleg nem helyes (nem csak nekem nem, hanem eddig akárkinek mutattam). Ezért nem értem.

Engem pedig a környezetem nagyon csinos lánynak mond, volt, aki oda jött hozzám, hogy fotózáson kellene indulnom, annyira csinos vagyok, vagy volt, amikor idegen jött oda hozzám az utcán (nő volt), hogy nagyon szép vagyok, mégsem húznak jobbra Tinderen a férfiak. És ezt halál komolyan mondom. Nem a macsókat húzom jobbra, hanem aki megfog (barátnőim szerint többnyire csúnya palikat), és nem húznak jobbra.

Szóval szerintem ez elég bonyolult dolog, és kár rajta agyalni. Élvezni kell, aztán kész. Ha nincs match nincs match.

2021. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18


A túl jóktól is félnek. A tökéletesség valamiért nem emberi és az emberek kerülik. Például a modellek. Csodálatosan szépek, de nem tudnám elképzelni őket a közelemben. Ezért is mondják, hogy a modell nőknek még nehezebb az ismerkedés mint az átlag szép lányoknak. Mert félnek tőlük.

2021. jan. 14. 15:12
 20/20 anonim ***** válasza:

18. vagyok

Mondjuk ebben lehet valami. Ezért is mondom, hogy nehéz kiigazodni a társkeresőkön, meg az is igaz, hogy a szépség relatív, aki a barátnőimnek jóképű, az az ember számomra nem, és fordítva.

Szóval nem szabad erre alapozni, bár tudom, nehéz másra, főleg a jelenlegi helyzetben.

2021. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!