Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ilyen helyzetben? 27/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az életemben (21 éves) akivel tényleg nagyon jól érzem magamat, néha tovább is mentünk (petting), nagyon kedvelem. Tudom, hogy ha összejönnénk mindent megadna nekem amit tudna. Tényleg mindent. Sejtem, hogy ő többet is szeretne, mint barátság. Viszont nem szép. Próbálkozok ismerkedni, hátha találok szebb lányt. De nem vagyok túl sikeres. Szerintetek mit tegyek? Jöjjek össze vele? Tényleg mindenben jól egyeznénk, csak a külseje tart vissza.

2021. jan. 13. 10:27
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, minek pettingeltél vele??


Ne áltasd, lehet ő meg beléd szeret aztán nagyot fog koppanni.

2021. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem tisztességes. Áltatod csak, végül ha jön egy jobb otthagyod.
2021. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
75%
Tipikus mocsok férfi, ugyanilyenek vagytok mind
2021. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Elég féreg vagy. Miért pettingelsz vele, miért adsz neki reményt hogyha nem érzed 100%-ban hogy ő kell neked? Ja, hát igen ha nincs ló jó a szamár is elv, gondolom. Ásd el magad inkább.
2021. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem jön be, hogy tudtál pettingelni vele? Vagy bejön, csak nem az a tipikus instalány, akit felvállalnál?

Ne játssz szegény érzéseivel, ha az elején így vélekedsz róla össze ne gyere vele. Hagyd békén, és keress mást.

2021. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
97%

27 vagy és nem vagy túl sikeres a nőknél, mégis eldobnád azt a csajt akinek kellesz egy szebb reményében?

Miért kell hogy szebb legyen? Hogy tudj villogni vele?


22F

2021. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
92%
Ezt mondd meg neki! :D Hidd el egy év, és olyan bombázóvá lesz, hogy leesik az állad! :D Utána meg futhatsz utána, mert neki sem lesz elég “szép”!
2021. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván csak kínjában foglalkozik vele, hogy legyen már valami.

Vannak ezzel sokan így.

Persze aki kaphat olyan nőt/férfit aki tetszik neki, az könnyen ítélkezik.

2021. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
83%

* "Persze aki kaphat olyan nőt/férfit aki tetszik neki, az könnyen ítélkezik."


Létezik a világon emberi tartás és tisztesség is. Ha az embertársadhoz úgy állsz, mint a moslékhoz, akkor miért várod, hogy mások téged ennél többre tartsanak? Az életminőségedért csak te felelsz. Pl olyan választásoknál, hogy egy ilyen helyzetben képes vagy-e tisztességesen viselkedni és őszinte lenni a másikhoz!

2021. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
85%

kérdező, tipli. nem használunk ugródeszkának másokat.

"Tipikus mocsok férfi, ugyanilyenek vagytok mind"

büszke lehetsz magadra.

2021. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!