Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ilyen helyzetben? 27/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az életemben (21 éves) akivel tényleg nagyon jól érzem magamat, néha tovább is mentünk (petting), nagyon kedvelem. Tudom, hogy ha összejönnénk mindent megadna nekem amit tudna. Tényleg mindent. Sejtem, hogy ő többet is szeretne, mint barátság. Viszont nem szép. Próbálkozok ismerkedni, hátha találok szebb lányt. De nem vagyok túl sikeres. Szerintetek mit tegyek? Jöjjek össze vele? Tényleg mindenben jól egyeznénk, csak a külseje tart vissza.

2021. jan. 13. 10:27
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%
A 20-as az élő példa arra, mikor valaki nem szép se kívül, se belül, aztán csodálkozik, hogy nincs senkije.
2021. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
#17, #18 ezt érzékelni nem vonzóság, hanem emberi-érzelmi szint kérdése. a "klubotokhoz" tartozok olyan értelemben, hogy fiatalon nagyon nehezen ismerkedtem (23 évesen volt először barátnőm), de sosem próbálkoztam olyannál, hogy "jó, hát szegény elég csúnya, de biztos találok majd jobbat". ez végtelenül méltatlan a másikra nézve.
2021. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
13%

Ismerem az ilyen tipikus lepontozó embereket.

Akik azt prédikálják hogy nem a külső a lényeg, meg keress a szinteden, aztán elégedetten mennek haza a csinos széparcú barátnőjükhöz, akibe fülig szerelmesek.

2021. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert csúnya vagy nem áll jogodban kihasználni, érzelmileg megnyomorítani másokat. Sajnálom, de ez a világ így működik.
2021. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Van köztünk vonzalom, csak nem tudom, hogy mi legyen.
2021. jan. 13. 12:25
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt írod, hogy nem szép, és visszatart a külseje, most meg azt, hogy van vonzalom köztetek.


Nálad is van baj az emeleten.

2021. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
#26 Nem csak testi vonzalom létezik...
2021. jan. 13. 12:35
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Na ha ilyen jó a vonzalom köztetek, mi lenne ha összejönnél vele, és felhagynál más nők után való koslatással?
2021. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%

#21 "A 20-as az élő példa arra, mikor valaki nem szép se kívül, se belül, aztán csodálkozik, hogy nincs senkije."


Mert te járnál valakivel csak mert belül szép?

Ugye hogy nem, kis képmutató. :)

2021. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék olyannal, akihez nem vonzódom. Sosem állítottam az ellenkezőjét. Elárulod, hogy ez miért releváns ebben a kérdésben?
2021. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!