Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most hogy ekkora divat lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy ekkora divat lett a szakáll, minden második ffinak az van, a sima arc felejtős?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 13:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

#1 "akinek meg csak fűcsomó nő az állán, az inkább tolja le, mert gusztustalan"

fú, ha itt férfiként írnál ilyet a nők szőrzetéről, úgy elhordanánk egy utolsó felszínes kis senkinek, hogy ihaj.

(egyetértek amúgy, nem jöhet be mindenkinek mindenféle szakáll, sem más külső dolog)

2021. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

*elhordanának, bocs

(én biztos nem)

2021. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Na, ha én megnöveszteném a teljes szakállamat, akkor úgy néznék ki, mint egy szorulásos kerti törpe vegyes Fidel Castro... 😆😆😆😆 Próbáltam már... 😆😆😆😆 Megmaradok a jól bevált kecskeszakállnál. Úgy vagyok önmagam. :)))
2021. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

meg is valaszoltad, divat lett. erre nincs magyarazat, egyszeruen bejott a kepbe ez a szexi, ferfias kockasinges ‘favagotipus’ akiert bomlanak a nok, egyre tobb modellen, hires ferfin latni szakallat es at ‘atlagember’ is elkezdte utanozni. minden dologgal igy van, amibol divat lesz.


szerintem ahhoz is van koze, h azert utobbi idoben a ferfidivat elegge elment noies iranyba es a szakall az pont jo kontraszt erre. plusz sok ferfu valoszinuleg unta is mar a mindennapi borotvalkozast, tehat pont kapora is jott nekik.


nekem szemely szerint tetszik, de csak azon, akihez passzol es van eleg dus arcazorzete hozza.

2021. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14. A szakállal legalább annyit kell foglalkozni, mint a het 1-2 borotválkozás.
2021. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hosszúkás, vékony arcom van ráadásul nem vagyok jóképű, így a szakáll pont úgy takar, hogy jól álljon, férfiasabb legyek. Ugyanakkor van olyan barátom, akinek szörnyen áll, rosszul nő, ráadásul ő egy jóképű gyerek. Mindenki viselje úgy, ahogy jól érzi magát, nem mindenkinek áll jól!
2021. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy aki nem egy jóképű típus, annak a szakáll áldás lehet, és rendesen jobb pasi lesz belőlük, mert az arcukról jobban a SZEMÜKRE irányítja a fókuszt.


Egy ismerősöm arcra nem egy szépség, de amúgy szép kék szeme van, de nem látszik ki. Most Vizsgaidőszakban növesztett egy szép egybefüggő szakállt, amilyet még sose azelőtt, és most az takarja az arcát (ami előnyös neki), a kék szemei meg szinte világítanak. Ami szintén előnyös neki.


Én viszonylag jóképű/helyes vagyok. Vagyhát valami olyasmi. Azért nem egy George Cloony és Johnny Depp szerelem gyerek, de nem panaszkodom. És nálam a szakáll/bajusz nagyon előnytelen. A szemeim is barnák, szóval azt se hangsúlyozná ki. Viszont ha fullba borotválkozom és totál igényesen megborotválkozom, akkor a legjobb. Sajnos 2 naponta kell emiatt. Ha nem találkozom a barátnőmmel mondjuk egyik héten, akkor titkos tiltott élvezet, hogy olyankor nem borotválkozom. :(


De amúgy mindig.

2021. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A férjem szakállas. Dús, erős, hosszú, ápolt.


Imádom, nagyon stílusos.


4 éves korom óta rajongok a szakállas pasikért, most eljött az én időm!

2021. jan. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én meg mindjárt 30 leszek és annyi arcszőrzetem sincs, mint egy 16 évesnek. 😁


Sose volt még ezzel baj. A nők ugyanúgy szeretik a babaarcot is, mindenki azt mondta, legalább csóknál nem szúr. 😏

2021. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A szakáll sem szúr.
2021. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!