Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi utan nem keresett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi utan nem keresett a srac. Nagyon szanalmas lenne rairni es megkerdezni, mit nem tetszett neki bennem?

Figyelt kérdés

volt egy egesz jo randim, de utana a ferfi nem jelentkezett. valoszinu, nem erdeklem elegge, oke, van ilyen. viszont oszinten szolva nem nagyon ertem az okat, mert ugy tunt, jol erzi magat, tok jol eldumaltunk, nevettunk, tehat nagyon kivancsi lennek, mi volt a problemaja megis (nincsenek tulszerkesztett kepeim, tehat arra keves eselyt latok, h az zavarja, a kepen mashogy nezek ki).


nagyon szanalmas lenne igy napok utan rairni, hogy oszinten mondja meg, mi volt a ‘baja’ velem? mindenfele mellebeszelesvagy jopofizas nelkul, csak arra vagyok kivancsi, mi zavarta. vagy inkabb engedjem el ezt az egeszet?



2021. jan. 22. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2021. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"azert irnek neki, mert kivancsi vagyok az oszinte visszajelzesre. tudom, h ‘nincs baj velem’ de igen, jobb lenne tudni, h mondjuk idegesito voltam-e, tul sokat beszeltem, nem erzett eleg komolynak vagy mi? volt mar ilyen maskor is, h megszunt a ferfi erdeklodese egy par randi utan esmindig banom, h soha nem kerdeztem ra az okokra. lehet, van valami fura dolog, ami mindenkit taszit bennem es estleg tudnek rajta javitani, valtoztatni, de ha nem mondjak meg, soha nem tudom meg, mi az."


Ez csak ahhoz vezet hogy idegenek velemenye alapjan fogod osszerakni a szemelyisegedet. Felesleges

2021. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vagy, mellé öntelt mivel azthiszed kaphatsz több szinttel jobb férfit állandóra, ráadásul buta is elnézve az írásképedet.
2021. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13: fogadjunk, hogy te is egyike vagy azoknak a frusztralt incel gyokereknek, akik itt az osszes kerdesnel frocsognek a nokre es azt hiszik, nekik azert nem jut pna, mert a noknek irrealis elvarasik vannak, de kozben meg amit nyujtani tudsz, az ~30 ev felgyulemlett frusztracioja meg egy korai magomles es semmi mas.


szerinted ha annyira a szintem felett lenne, akkor megis miert randizott volna velem, te vegleny? jo, hogy kep nelkul sikerult leszurni, hogy ronda vagyok, de szerintem a hozzad hasonlok osszeelveznek magukat meg akkor is, ha csak fele ilyen nohoz egyszer az eletben hozzaerhetnenek. irigy vagy, semmi mas.


azt meg elarulhatnad, hogy az iraskepemmel mi a baj, mert a helyesirasom kb tokeletes, hiaba vergodsz. 2021-ben meg remelem, nem abba akarsz belekotni, hogy nem hasznalok ekezeteket es nagybetuket, ha telefonrol irok egy anonim forumra. menj es verd ki, mas ugyse jut, talan attol kicsit kevesbe leszel frusztralt es nem erzel kesztetest, hogy ismeretlen noket rondazz es butazz le minden alap nelkul.



tobbieknek mind koszonom az ertelmes es korrekt valaszokat!

2021. jan. 24. 10:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél ? :) Történt azóta valami?
2021. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
egy het eltelt, tehat kicsit sok idonek ereztem ahhoz, hogy igy random rairjak mar. szoval nem irtam, o sem. ez ennyi volt, ugy gondolom, elengedtem, mert bar szivesen talalkoztam volna meg vele, azert nem volt egy kihagyhatatlan parti. azzal ertek egyet, h ha erdekeltem volna tenyleg, akkor ugyis ir, eddig mindig minden ferfi ramirt randi utan, aki akart meg valami.
2021. jan. 24. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!