Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ekkora hátrányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ekkora hátrányból ismerkedni?

Figyelt kérdés

Harminckét éves nő vagyok, egy éve kezelt pszichiátriai beteg. A gyógyszernek, amit kapok, ismert mellékhatása a testsúly növelése. A betegségem előttihez képest 20 kg-t híztam eddig, és a dolog nem állt meg.


A betegség miatt 3 állást veszítettem egy éven belül. Jelenleg munkám sincs, ha szerencsém van, leszázalákolnak.


Hogy lehet így társat keresni? Az önbizalmam a béka feneke alatt van.



2021. jan. 25. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a leírtak alapján itt senki sem fog veled ismerkedni de a való életben sem mert ez senkinek sem fér bele. Sajnálatos ami veled történt de tényleg nem az az első hogy ismerkedj hanem hogy ezt megtanuld kordában tartani.
2021. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen ismerkednék, ha én is kapok belőle, de előre szólok, hogy én rá is fogok inni, mert full alkoholista vagyok.
2021. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Na a Balázska is megérkezett 😂😂😂
2021. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Hogyan alakult ez a betegséged? Milyen tünetei vannak?
2021. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam kevésbé erős gyógyszert szedni, ami nem hizlal, csak az nem volt olyan erős ugye.


Úgy alakult ki, hogy nagy stressznek voltam kitéve, és egy régebben meglévő tünetegyüttes felerősödött, és voilá, skizofrén lettem.


De értem, mit akartok mondani, hogy tegyem előbb rendbe ezt a súly dolgot, hát megpróbálom megint az enyhébb gyógyszert, hátha az segít. Köszönöm a normális válaszokat mindenkinek.

2021. jan. 25. 22:38
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Túlsúllyal még mindig könnyebb társat találni, mint kezeletlen skizofréniával! Ne hagyd abba a gyógyszert! Próbáld megbeszélni az orvossal a problémát, hátha tud olyat ajánlani, ami kevésbé hízlal, bár ezekből a gyógyszerekből nem nagyon van olyan, amennyire én tudom. Illetve nem csak önmagában a gyógyszer teszi, étvágyat is növelnek. Kezdj el tudatosabban étkezni, és sportolj!(Ha végre lehet.)
2021. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tilos sportolni és nem tetszel magadnak kövéren, akkor irány futni.
2021. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!