Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi az autóban? 20\L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi az autóban? 20\L

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedek egy sráccal interneten keresztül es megbeszéltünk egy talit . Nem találtunk olyan helyet ami mindkettőnknek megfelel meg ugye sok hely zárva is van,setáláshoz meg borzasztó az idő ,igy megegyeztünk hogy az autójában fogunk beszélgetni. Nekem első randim lesz , es eleggé izgulok. Szerintetek milyen lehet egy autós randi? Es mik a randis jotanácsaitok?

2021. febr. 11. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%

2 randim kezdotott ugyan így, és szex lett belőle. 😂


Nyilván ha normális a fiú, nem fogja erőltetni ha tudja hogy szűz vagy. 🙂

2021. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is volt néhány ilyen első randim, volt, amelyik olyan jól sikerült, hogy meg is ismételtük.
2021. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk egy autóban nehéz valakit megerőszakolni, úgyhogy szerintem ettől nem kell félned.
2021. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Te egyáltalán nem félsz beülni egy idegen fickó autójába? Első randin nyilvános helyre menj a saját érdekedben. Sétálni is lehet melegen öltözve.
2021. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
37%

34

Ez nem igaz.

2021. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
18%

Jaj ne legyetek már ilyen izéééék!

Beül az autóba és kész.

Aztán másvalamibe is beleül......ha akarja.

Ez egy kétszemélyes sport.

Ahogy a Ripacsok című filmben is éneklik::

"...egyedül nem megy..." ;)

2021. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
31%

Hát az egyik legjobb barátomnak sok ilyen randija volt, nem egy lánynak kocsiban vette el a szüzességét,és tali előtt mindegyik lány azt állította hogy ő nem olyan.

De hiába nem vagy olyan a fiú fog írányítani és abba neked az adott pillanatban nem sok beleszólásod lesz, ösztönök fognak irányítani.

2021. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%
Most mit osztod itt a népet??? Sráchoz akkor megy fel egy lány, a kocsijában akkor randizik ha ott dugni akar vele! Ne maradj kettesben vele ilyen helyen ha nem akarod hogy ... dolgok történjenek! Tudod, legyen eszed!
2021. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is szűz vagyok, a büdös életben nem találkoznék 2 hete (!) megismert pasival a kocsijában.


Ahogy láthatod, jogosak a félelmeim, itt mindenki nemi erőszakoló.

2021. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

40

Én nem, de ha nemi erőszaki lennék, akkor autóban csinálnám.

2021. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!