Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi az autóban? 20\L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi az autóban? 20\L

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedek egy sráccal interneten keresztül es megbeszéltünk egy talit . Nem találtunk olyan helyet ami mindkettőnknek megfelel meg ugye sok hely zárva is van,setáláshoz meg borzasztó az idő ,igy megegyeztünk hogy az autójában fogunk beszélgetni. Nekem első randim lesz , es eleggé izgulok. Szerintetek milyen lehet egy autós randi? Es mik a randis jotanácsaitok?

2021. febr. 11. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
76%
Bakker itt aztan vannak szelsosegek. En is kettyintettem mar kocsiban, de a mostani paromert elmentem hazhoz elmentunk egy kaveert, de mivel tel volt akkor es minusz 10 fok nem sokaig setalgattunk, java reszet kocsiban ultunk, es fura de nekem megsem fordult a fejemben hogy dugjunk es neki se...szerintem rohadtul nem torvenyszeru ha autos randi akkor baszas. A kerdezonek kell megitelnie a sracot, mi aztan talalgathatunk napestig mi lesz a vege.
2021. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
96%

Figyi,ez olyan,mintha felmennél a lakására.

Ha nem akarsz tőle olyat,ne ülj be a kocsijába,félre fogja érteni.

2021. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a kocsiban randiztunk először, kicsit kiszálltunk séta, üdítőt vettünk. A harmadik randin elmentünk a Szerelem-szoborhoz, de ennyi. Négy randink volt eddig és mind az autóban. Most hétvégén fog bemutatni otthon. Úgyhogy ne hallgass itt senkire, mi se du.tunk a kocsiban. Nem mindenki megy arra, komolyat keresünk mindketten. Ha meg nem akarod és nyomul úgyis rászólsz. Jó randit! :)


24/L

2021. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Na megtörtént aminek meg kellett történnie?
2021. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt?
2021. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt? :)
2021. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarlak ijesztgetni, de itt olvastam egy olyan tortenetet, amiben az elso tali egy kocsiban tortent meg es a pasi meg akarta eroszakolni a csajszit :(

Mondjuk neki pont sikerult valahogy elmenekulnie

2021. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a valaszokat ,még azokét is akike még jobban ráparáztattak az egészre(köszi) :/ Ma lesz a randi ,még nem estem túl rajta :)
2021. febr. 13. 09:18
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert vigyél
2021. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem Nyírségi vagy mert a haverom pont írta hogy lesz autós randija ma és levarja a csajt xddd
2021. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!