Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, akinél komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, akinél komolyan érvágás volt, hogy hogy néz ki a nő smink nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy randiztatok egy nővel, aki mindig kisminkelve jött el a találkára, és amikor megláttátok smink nélkül, rájöttetek, hogy nem is tetszik.

2021. febr. 12. 19:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
20%

Sok ilyet láttam már életemben.


Én soha nem sminkeltem túlzottan, inkább finoman és minimálisan. Kevesebb néha több alapon. Még csak alapozó és púder sincs rajtam. Szép tiszta is maradt az arcom és elmondani se lehet olyan sok és számtalan párom volt, aki engem látott és nem a vakolatot amit a mai kislányok felmázolnak magukra és csak az tartja össze a fejüket, ami bűn ronda bőrrel lett nekik attól a hatalmas mennyiségű vakolattól amit nap mint nap felrajzolnak magukra.

2021. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!