Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy hátránnyal indulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátránnyal indulok internetes társkeresésnél, ha 30 éves férfiként nincs Facebook, Instagramm, meg mittudoménmilyen elérhetőségem, csak egy érvényes emailcímem?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni az internetes társkeresést. Azt olvastam néhány lány adatlapján, hogy küldj ilyen-olyan elérhetőséget, hogy tudjon válaszolni a levelemre. Lányok! Szerintetek nagyon gáz, ha valakinek csak emailcíme van?

Ezidáig a netet vásárlásra, meg főleg adatok, szakirodalmak keresésére használtam, nem a fentebb nevezettekre.


2021. febr. 19. 15:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak előnyét tapasztaltam annak, hogy nem regisztráltam be ezekre az oldalakra! Érdekes módon így is van párom. 38F
2021. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%
Megforditom a kerdest. Aki ennyire gorcsosen ragaszkodik ahhoz, hogy nehogy a kor szelleme meglegyintse egy kicsit, attol mit lehet varni? Fogod a not elviszed a vilag vegere, es amiskent eltek? A 20. szazadban ragadtal. 30 evesen ez eleg gaz, mert a tobbieknek sikerult megugrani ezt a szintet.
2021. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túlságosan konzervatív vagyok, de nem tartom erénynek, ha valaki a magánéletét mások elé tárja. Még akkor sem, ha ez a szokás!

Nem véletlenül hívják MAGÁN ÉLETNEK. Ez szerintem csak a legszűkebb családi körre tartozik, nem a fél világra!

2021. febr. 19. 16:16
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
#12 szerintem attól hogy valakinek nincs fosbook profilja, még nem úgy kell elképzelni mint valami remete a hegyoldalban.
2021. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#9 vagy csak eltörpülnek az előnyei mellett. ;)


Mikor regisztrálni akartam a pakli alkalmazásra, megdöbbemve tapasztaltam hogy csak fosbook profillal lehetséges. Később a társasozásokat inkább fosbookon kezdték szervezni és a pakli kezdett behalni, majd teljesen leállt a szolgáltatás.

2021. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
12. Ha olyan "felvilágosult" modernbemberek vannak fent facebookon, mint te, akkor jobbnis, ha nekem nincs!
2021. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna, én csak a gördülékenyebb kommunikáció érdekében szeretek áttérne olyan platformra, amit sűrűbben használok.

Vibered,whatsappod,vagy ilyesmid van? A célnak ezek is megfelelnének, gyorsabb, mint az e-mail. :)

2021. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják ellenőrizni egy e-mail cím alapján, hogy tényleg az vagy-e, akinek kiadod magad. Ezért kérik.
2021. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
MSN-ed azert van, nem?:D
2021. febr. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%
Abszolút nem kell a magánéletedet kitárni a facebookon, ne gondolkodj már ennyire szélsőségesen. Szerintem abban semmi sincs ha megadod a neved, feltöltesz egy képet, meg tartod ismerősökkel a kapcsolatot, vagy böngészed rajta a híreket. Ezeket is mind be lehet állítani privátba, hogy senki ne lássa, csak te. Csak E-mail cím az már elég régimódi, kb 20 évvel ezelőtt volt jellemző.
2021. febr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!