Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy hátránnyal indulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátránnyal indulok internetes társkeresésnél, ha 30 éves férfiként nincs Facebook, Instagramm, meg mittudoménmilyen elérhetőségem, csak egy érvényes emailcímem?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni az internetes társkeresést. Azt olvastam néhány lány adatlapján, hogy küldj ilyen-olyan elérhetőséget, hogy tudjon válaszolni a levelemre. Lányok! Szerintetek nagyon gáz, ha valakinek csak emailcíme van?

Ezidáig a netet vásárlásra, meg főleg adatok, szakirodalmak keresésére használtam, nem a fentebb nevezettekre.


2021. febr. 19. 15:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#17

Vibered,whatsappod,vagy ilyesmid van? A célnak ezek is megfelelnének, gyorsabb, mint az e-mail. :)

Egyik sincs, mint írtam, csak emailcím, meg telefonszám.


#18 egy számikjelzett telefonhívás alapján is beazonosítható vagyok, amit természetesen én kezdeményezek.


#19 arra sem volt még szükségem, így az sincs. És mielőtt megkérdeznéd, okos telefonom sincs. Nem azért, mert nem telne rá, vagy mert nem érdekelnek a technikai újdonságok, hanem attól félek engem is magába szippantana az internet. Ameddig csak lehet megpróbálom távol tartani magamat ezektől. Nem szeretnék "telefonnyomogatós zombivá" degradálódni.

Elképedve nézem, hogy a gyerekek már szinte csak ezen kommunikálnak egymással. A felnőttek?? sem különbek. Kimennek a természetbe pl.: horgászni és már elő is kerül a teló. Biztos hogy jó ez az irány???


#20 Elismerem, tényleg régimódi vagyok. Nem hiszem, hogy a világ ilyenekkel, mint a közösségi oldalak, egy jó irányba fejlődne. Egyszerűen elpazarolt időnek, időpocsékolásnak tartom, de a célom elérése érdekében (sikeres társkeresés) kénytelen leszek megalkudni és valamire regisztrálnom magam.


Mindeniknek köszönöm a válaszát!

2021. febr. 20. 14:50
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Pontozz csak nullára nyugodtan, magad alatt vágod a fát ezzel a hozzállásoddal.

Nehogy már legyen egy facebook profilod, végül is rajtad kívül mindenkinek van.

Tök jó lehet amúgy, munkahelyi facebook csoportból is kizárni magad így pl, csak mert hülye vagy.

2021. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire internet ellenes vagy, akkor miért akarsz online társkeresőn ismerkedni? És miért itt az interneten kérsz tanácsot? :D
2021. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#23

Egyáltalán nem vagyok internet ellenes! Pusztán arról van szó, hogy mindent a maga idejében kell csinálni. Az élet nem arról szól, hogy állandóan csak a net! Egyébként szakirodalmak keresésére, meg vásárlásra igen gyakran használom!

#22

Állításod szerint az, akinek nincs facebookja, egyértelmű, hogy hülye is?

Aki nem osztja meg a magánéletét másokkal (nem erőlteti rá), nem egy "dobozon " keresztül kommunikál a számára fontos és értékes emberekkel, hanem a személyes kapcsolattartást preferálja, az csak hülye lehet?

2021. febr. 20. 18:04
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy regisztrálsz a facebookra, még nem kell állandóan a neten lógnod. Én van, hogy napokig be sem lépek és a magánéletemet sem osztom ott meg mindenkivel.
2021. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Eleg atlaszo volt mar elsore is, hogy csak kotozkodik a kerdezo. A nagy hatrany abban nyilvanul meg, hogy nulla hajlandosagot mutatsz a valtozasra. LAssan mar szenet lapatolni sem mehetsz linkedin profile nelkul. De azert csak jatszd az agyadat tovabb.
2021. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kedves 26-os, ne szomorkodj, a diszlexia és a diszgráfia sok gyakorlással gyógyítható! A helyedben mielőtt ilyeneket összehordanék, elolvasnám, hogy mit írtam a 21-es kommentemben a 20-asnak!
2021. febr. 22. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!