Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, ő is érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ő is érezhet valamit?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk egy nővel, baromi gyönyörű, és nagyon okos is. A rendes munkám mellett van egy masszőri végzettségem mert érdekelt, néha megmasszírozom a kollégáim nyakát, hátát ilyesmit, ha cserébe főznek kávét ( mindenki jól jár, mert nagyon szar kávét főzök). Ez a nő kb minden nap odajön hozzám hogy neki fáj a nyaka vagy a lapockája, vagy ilyesmi, tőle semmit nem kérek érte nyilván (de ilyenkor szexin félre tűri vagy feltűzi a haját, én meg majd meg bolondulok az illatától, meg a nyakától, vállaitól. Sokszor mikor koncentrál ráharap az alsó ajkára aztán néha felnéz és rám mosolyog, az kb a nap fénypontja (vagy fénypontjai). Vagy pl mikor ideges vagyok, megsimogatja a karom vagy vállam, és mond valami megnyugtatót, hogy megoldjuk, vagy szívesen segít ha kell, vagy ilyesmi. Benne minden tökéletes, aranyos, kis pici, szerintem 165 centi sincs, mosolygós, de emellett határozott és kitartó. El akarom hívni randira de nem vagyok biztos benne hogy én is bejövök e neki. Honnan tudhatnám meg? 27F

2021. márc. 1. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bejossz neki, hanem nrm masziroztatna magat, eleg egyertelmu jeleket kuld.
2021. márc. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
O, bàstya...ennél egyértelműbb jelet még mit adjon??
2021. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezen mi egyértelmű? Én nem értem a nő lélek bugyrait...
2021. márc. 1. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű meg mondod neki eddig te főzted a kávét és most én hívlak el kávézni.
2021. márc. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!