Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért váltott stílust az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltott stílust az üzenetekben?Írjak,vagy inkább most várjak amíg ír?Most ez azt jelenti,hogy nem akar már?De akkor miért ír azonnal,és miért olyan kedves?

Figyelt kérdés
Szex kapcsolatnak indult.Mindkettőnk kapcsolatban van.(Megromlott kapcsolatok sajnos,kilépés küszöbén)Több hónapnyi szexuális tartalmú üzengetés,amit leginkább ő kezdeményezett.Majd az ő kapcsolatának vége lett.Mi találkoztunk,összejöttünk szexuálisan.Közben ő rájött,hogy magányos.Múltkor azért nem találkoztunk,mert nem tudtam volna egész éjjel maradni,emiatt visszamondta a pár órát is.Azóta kissé meg van zuhanva.Mondja is hogy magányos.Közben lakótársat is keres,mondta költözzem oda.Én igaziból ki akarok lépni a kapcsolatomból,de egyedül szeretnék lakni.Úgy gondolom én egyedül lennék boldog.Ez nem azt jelenti,hogy nem érdekel ő,de nem költöznék oda.Azóta teljesen megváltozott az üzengetési stílusa.Nincs semmi szexuális tartalmú üzenet.Nem ír magától.Ha írok neki azonnal egyből válaszol és hihetetlenül kedves,sokkal kedvesebb mint előtte,mikor szexuális témájú üzenetek voltak.

2021. márc. 2. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, hogy nem csak szexet akar, es ot ez bantja, igy, hogy egyedulallo lett, neki ez sivar.
2021. márc. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Depressziós lett, ezért elől van az érzelmes énje. Nincs benne sok élet, ezért nincs mire izgulni, szóval nem éli meg a szexualitását, így nem írkál neked magától olyat.


Legalább is én erre asszociálok.

2021. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.Igen.Jól látod.És akkor mi a jó?Inkább írják,vagy inkább ne írjak neki?

(Nem akarom igaziból szenvedni látni,de hülyét se akarok csinálni magamból)

2021. márc. 3. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd veszni, csak mert maga alatt van! Ilyenkor kell csak igazán tartani benne a lelket, aztán majd visszaáll idővel a régi éne. Most szakított, és ez még akkor is megvisel egy embert, ha egy rossz kapcsolatból lép ki. Majd te is meglátod... Ne hagyd cserben, ha jelent valamit!
2021. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!