Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátom szerelmes belém?

Figyelt kérdés

A legjobb (fiú)barátom szerelmes belém, de nem akarok vele járni, mert félek hogy ha szakítanánk, akkor talán a barátságunknak is vége lenne..

lécci csak azok írjanak, akik tudnak segíteni ebben a kérdésben..(:

14/L


2010. aug. 18. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd ezt a kapcsolatot.
2010. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, ö nem nézett téged soha csak baratnak.
2010. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jó fej meg minden akkor adj neki egy esélyt meg ha öszejöttök és netán szakítotok lehet szakítani normálisan is....
2010. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Én tudok segíteni!! Fiú - lány barátság nem látezik, mert egyik tuti többet akar! Az én legjobb barátom egy lény volt 2 évig, aztnán összejöttünk! 4 évet jártuk, majd szakítottunk, azóta is barátok vagyunk! (van hogy szeretők, de azt el tudjuk különíteni)
2010. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
barátságból lesz a legszebb szerelem
2010. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy az a lényeg h emiatt ne hanyagold el mert az nagyon rossz a srácnak ismerős a sztori.... :(
2010. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
"Az én legjobb barátom egy lény volt 2 évig," hé válaszoló kivoltaz E.T.? xD
2010. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hidd el hogyha elutasítod csak azért mert a "barátságotok menne rá" blabla... akkor meg azért fog rámenni a barátságotok.

az jól írta hogy ő sose érzett csak barátságot irántad...

2010. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 raoul ***** válasza:

Ha összejössz vele és szakítotok, akkor ott már nem lesz semmilyen barátság, de legalább addig elvagytok és ott a srác melletted, ha elküldöd most, akkor legalább tiszta sor, nincs hülyítés. Netán még ott maradni fog melletted miután lepattintottad, de az csak neked lesz jó (lesz kit ugráltatni:-)).

(A maradjunk barátok szöveget kár beadni, van erre egy jó száma a Plútó együttesnek.)


A legjobb barát fogalom miatt ne aggódj, az évek folyamán jönnek az új barátok:-)

2010. aug. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
adj neki egy esélyt, ha elutasítod azis rosszul esik neki, és ha te is szereted. persze ha nem akkor ne erőltesd
2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!