Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik legjobb barátomba (ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátomba (ő lány, én fiú,20 évesek vagyunk) vagyok szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismerjük egymást, én kb 1 évvel ezelőtt mondtam már neki, de csak óvatosan, hogy úgy érzem, többet érzek barátságnál., ő azt válaszolt nagyon szeret engem, de csak mint barátként. Ezután egy ideig nem találkoztunk, mert vizsgaidőszak volt, ő sokat volt vidéken, aztán amikor újra beindult a suli, úgy tettünk mintha mi sem történt volna, folytatódott a barátság. (Évfolyamtársak vagyunk, sok közös óránk van, szóval sokat vagyunk együtt.)

Azóta nem tudom, hogy megváltoztak-e esetleg irántam az érzései, de én nem merek semmi ilyesmiről beszélni vele, mert félek, hogy ezt már nem élné túl a barátságunk, azt pedig végképp nem szeretném, mert szükségem van Rá.

Egyébként mindig együtt vagyunk ketten, sokan már mondták is nekem, hogy azt hitték, hogy járunk. És nem tudom elfelejteni azt amit iránta érzek, lehet, hogy ez hülyén hangzik, de én vele szeretném leélni az életemet, érzem hogy ő a nagy Ő nekem.

És egyikünknek sincs senkije most, meg nem is volt igazán komoly még nekünk... azt elképzelni se tudnám, hogy mi lenne ha másvalakije lenne majd a jövőben...


2008. nov. 1. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, szia!

Nincs komoly kapcsolata és ez jó hír. De tisztában kell, hogy legyél vele, hogy a szerelmet nem lehet erőltetni. Csak néhány, nagyon kis százalékban igaz, a lány-fiú között igaz barátság. Mert valamelyik oldalról mindig több az érzelem. Valószínű, hogy a lány szeret veled lenni és semmi több. Ne riaszd el, legyél mellette. Biztos nehéz, de ne érezze azt, hogy sokkal többet szeretnél. Ezzel fordulhatna a kocka és mindennek vége. A lányok erre biztos, hogy érzékenyek. A te helyedben lennék az, aki eddig voltam és nem hoznám szóba az érzelmeimet. Próbálj meg minnél többet lenni vele, közös programokat szervezz, biztos ismered az érdeklődési körét! Előbb-utóbb változni fog valamilyen irányba, mert tutira sok leszel neki, ha valaki más is a képbe jönne. Ha pedig szerelmes lenne, nos azt úgyis észreveszed!

A másik meg ismerkedj más lányokkal, mert nem biztos, hogy együtt lesztek valaha is! Ha kételyek közt van, akkor meg pláne fogja zavarni, hogy másra is figyelmet szentelsz. Ez pedig csak jó lehet!

Próbáld meg nem elszúrni, ha tényleg úgy érzed, hogy ő a legjobb barátod! Szerintem megér ennyit!

2008. nov. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lány-fiú barátság nem létezik, hosszú távon úgyis beleszeret valamelyik a másikba. De így szép az élet.
2008. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

én ugy voltam h 8 évig volt egy barátom aki lány

én nekem 5 évig tetszett és most az utolső évben ő is belémzúgott

eddig senki nem vette észre amíg csak felőlem volt de utána egyből mindenki xD és most összejöttünk és naon szeretem

én türelmes voltam megéri szentem :D


azt javaslom azért ne várj 5 évet én még csak 15 vagyok xD

sok sikert

2008. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szar ügy. Ismerős. Én elszúrtam anno. A kettő együtt nem megy. Én megpróbálnám a helyedben, bár ha nem jön össze, oda lehet a barátság. De ha nem próbálod meg, úgy jársz mint én. 14 éve volt és életemben még soha semmit nem bántam meg annyira, mint azt, hogy akkor bátortalan voltam. Az idő és a távolság (200 km-re sodort egymástól az élet) úgy is szétszedi a barátságot. Évente, ha összefutunk és nincs annyi időnk, hogy összehangolódjunk annyira, hogy egy igazi, őszintét beszélgessünk. Csak a közhelyek, a sablonok és a művigyor. Én vidéki kétgyerekes, magára nem sokat adó, hiteleket nyögő apuka, ő pesti business-szférában élő nő menő pasival kapcsolatban. És még mindig iszonyú jó nő!

Tudod, ha valahogy nem léped meg a dolgot, amíg élsz, benned lesz a kérdés, mi lett volna, ha?

Már, ha tényleg szereted.

Kitartás, virág, férfiasság, határozottság. Ne nyomulj, lepd meg, mutasd meg neki férfi oldalad, ne csak a barátot. Ne valj neki szerelmet, vigyél virágot, ha kérdezi miért, mondd, csak úgy. Keltsd fel az érdeklődését, a kíváncsiságát, érezze, hogy tervelsz valamit, de ne mondd neki, pici romantika, de ne csöpögjön, határozottság, húzd egy picit.

ja, és vidámság, semmi lelkizés, meg letargia, nevessen, különben is, úgy még szebb!

Aztán, amikor eljön a pillanat, amikor már érzed, hogy odavan érted, ne habozz! Egy percig sem!


Istenem, de lennék a helyedben!

2008. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!