Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne párom, ha nagyon unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mit takar az unalmas? Ha ennyire, hogy ezt se tudod megírni, mitől, akkor kezdj magaddal valamit...
2021. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy ugyanolyan unalmas embert.
2021. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne legyél unalmas! 🤷‍♂
2021. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha "unalmas" alatt azt érted, hogy nem vagy poénkodós, nem sziporkázol a beszélgetések során, akkor valóban mondjuk egy baráti társasági közegben nem túl sok esélyed van. Ez esetben talán legnagyobb esélyt az adna neked, ha magadhoz hasonló hobbijú embereket keresnél. A közös érdeklődési kör lehetőséget ad arra, hogy szóba eledj és hosszabban elcsevegj valakivel. Ha még nincs hobbid, találj magadnak egyet, lehetőleg olyat, amelyet mindkét nem képviselői szívesen űznek.
2021. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nehezen. Velem azért jött össze az exem, mert érdekes voltam és azért csalt meg, mert unalmas lettem.
2021. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csaknem teljesen biztos vagyok benne, hogy nem vagy unalmas.

Az ember általában kétféleképpen választ párt: vagy magához hasonlót keres, lelki beállítottságban, hobbiban, mentalitásban; vagy az ellentétes nyűgözi le, aki nagyon más, mint ő.

Az, hogy te unalmasnak látod magadat, valószínűsíti, hogy alábecsülöd magadat, és ösztönösen magaddal ellentétes személyiséget keresgélsz partnernek, akinek a személyisége mellett tompának és fakónak érzed magadat.

Talán nagyobb esélyed volna, ha a saját hobbid környékén néznél szét: mi az, ami TÉGED érdekel? Miben vagy jó te? Mi az, amiben volna közös beszédtémátok a másikkal?

A kapcsolatok akkor működnek jól, ha a felek közt van harmónia és tisztelet a másik iránt. Persze, van, hogy működik az ellentétek vonzalma, nagyon szenvedélyes tud lenni, de csak akkor, ha mindkét fél elfogadja és megbecsüli, amit a másik adni tud... és az ember elég önző lény :) vagyis szívesebben beszél, mint hallgatja a másikat. Ez esetben viszont ha a másiknak nincs helyén az önbecsülése, unalmasnak fogja magát érezni.


Szerintem te nem vagy unalmas, de azok között kell szétnézned partnerkeresőben, akiket érdekel, amit te adni tudsz. Hasonló hobbi, hasonló érdeklődési kör, hasonló képességek.

Persze, így sincs garancia, de hát az sosincs :D

2021. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
#6: Látom, hogy lelkesíteni próbálod a kérdezőt, és ez tényleg rendes tőled, de sajnos a kegyetlen valóság az, hogy valóban gond a társkeresésben, ha valaki nem egy laza, magával ragadó, könnyen társalgó személyiség. Ha nem is objektív értelemben "unalmas" valaki, a párkeresők szemében akkor is általában fontos, hogy a másik fél szórakoztató legyen, oldja a hangulatot, ötletesen beszélgessen. A potenciális társkapcsolatok döntő hányada beszélgetésekkel indul, s ha a másik fél hiába vet fel bármilyen témát, csak közhelyes, rövid válaszokat kap a társjelölttől, akkor legfeljebb egy fél órán belül kényelmetlen érzés lesz úrrá rajta, frusztrálódni kezd. Ha pedig egy beszélgetés kellemetlen élmény, akkor abból soha nem lesz vonzalom. Szóval a kérdező problémája teljesen jogos. Ahogy írtam, ilyenkor a legfőbb esélyt a közös hobbi adhatja, különösen az olyan hobbik, amelyeknek nem feltétlenül része a beszélgetés: például természetjárás, sziklamászás, fotózás, horgászat, kerékpározás.
2021. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!