Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a kisebbségi komplexusotok miatt inkább nem jöttetek össze valakivel?

Figyelt kérdés

Minden jól működik és szimpatikusak vagyunk egymásnak, de erősebb lett a kisebbségi komplexusom, mint az a vágy bennem, hogy összejöjjünk.

Gondolom ez nem normális. Különösen aggasztó, hogy az őszinte döntésem az lenne, hogy inkább nem folytatom az ismerkedést. Mit tehetnék?


2021. márc. 20. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Elmész pszichológushoz, aki helyre tud hozni.
2021. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ebben vagyok.
2021. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnél a kapcsolatnak. Hagyd a faxba a kisebbségi komplexusodat.
2021. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, de ha azt láttam volna rajta, hogy rajong értem, akkor ezt le tudtam volna győzni. Ő egyet előre, kettőt hátra lépett, emiatt azt mondtam, köszönöm szépen, nem leszek szamár a ló helyett. Ismertem a lányt, akibe szerelmes volt, tudtam, hogy a nyomába se érek, évekig gyászolta, amikor szétmentek.
2021. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha emberileg minimálisan is kedveled és nem akarsz neki szenvedést okozni, akkor addig tényleg nem ismerkedsz, amíg ezeket a kisebbségi komplexusokat nem küzdöd le szakemberrel. A világ legnagyobb kapcsolatgyilkosa, ha érzékenyebb fajta ember akkor egy életre tönkreteheted ezzel őt is.
2021. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj, ha már a másikkal tudsz törödni, nem magaddal. Amíg ezt nem éred el nem tudsz nyújtani semmit a másiknak. Kezeltesd ki magad ebböl, ha valóban akarod könnyebben megy mint gondolnád. Tégy magadért!
2021. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nalam olyan volt hogy a sracon már eleve lattam hogy nem kispályás hanem extrovert millio haver meg elegge alfahim stb. Soha nem lehetne vele komoly kapcs. Fel se érek hozza. Igy helybol leráztam. Elutasitottam. Aztan nyomatekosan elkuldtem.

Es erre egyre jobban en kellettem neki. Lehozta a csillagokat is. Konyorgott már hogy de bizzam benne. Higyjek neki. Hallgassam meg. Jooooo huzavonas volt minden.



Aztan hihetetlen de belémszeretett ízig vérig..


Szoval ja. Volt már...

2021. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*mármint az volt hogy a kisebbs komplexusom miatt nem akartam osszejonni.


Csak épp ezt ő nem hagyta. Az utolsókig is küzdött.

Aztan la mour ezerrel. És az elet vele .

2021. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!