Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lepődnek meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg ennyire a lányok, ha a visszautasítást normálisan kezelem?

Figyelt kérdés
Nem nézek ki rosszul és az önbizalmammal sincs baj, de természetesen engem is utasítottak már vissza. Többféleképpen is megtörtént már, volt aki megmondta a szemembe, volt aki csak flegmázott és én kérdeztem rá. Na mindegy, a lényeg, hogy utána én nem csináltam semmit, sok sikert kívántam azt ennyi, akivel meg egy helyen dolgoztunk vagy egyetemre jártunk azokkal megtartottam a szimpla beszélőviszonyt amíg egy helyen voltunk. Többen pedig csodálkoztak vagy aztán külön írtak,hogy megdöbbentő számukra,h ilyen jól kezeltem és mindentől függetlenül ők is sok sikert kívántak. Pedig én nem csináltam semmit, csak normál módon viselkedtem.
2021. márc. 22. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert a legtöbben egyáltalán nem kezelik jól és hozzá vannak szokva, hogyha valakit elutasítanak akkor rögtön jön a szidás.
2021. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert valószínűleg neked semmi sem fekete vagy fehér csak.. benned van egy egészségtelen optimizmus.
2021. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De semmi értelme nincs szidni valakit, csak mert nem kaphatod meg. Vagy sztem legalábbis felesleges energiapocsékolás.
2021. márc. 22. 22:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja hát senkit se fogok bekategorizálni feketének vagy fehérnek, mivel az emberek többsége a kettő között van.
2021. márc. 22. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért sértődne meg bárki is a visszautasítástól. Már ha az normálisan történik...Mert ez nem mindenkinek sikerül. Akarva vagy akaratlanul, de közben még megforgatja a másikban a kést...
2021. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szidni, de jópofizni sem kell már utána, mintha mi sem történt volna.
2021. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jópofizni se szoktam, max ha egy helyen dolgozunk akkor ha szembejön köszönök neki,vagy ha együtt kell csinálni akkor professzionális vagyok stb, nem fogok azzal szórakozni,h kerülgetem meg levegőnek nézem.
2021. márc. 22. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sokan nagyon rosszul kezelik. Vagy tovább próbálkoznak, vagy elhordják a nőt mindenféle riherongynak, mert nem őket választotta.
2021. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Mert nem ehhez vannak szokva. Sajnos. :(((
2021. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert konkrétan ilyenkor a többség elkezd anyázni, sértegetni. Sajnos saját tapasztalat. Mindegy mennyire normálisan mondja meg az ember, hogy nem akar semmit... A másik véglet aki nem anyázik, de nem is fogja fel azt, hogy nem egészen addig amíg az ember nem lesz vele iszonyat bunkó, addig próbálkozik irritálóan
2021. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!