Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nálam fiatalabb fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nálam fiatalabb fiúval kezdek el járni, van arra esély hogy mellettem kicsit komolyabb lesz?

Figyelt kérdés

3 év van köztünk. Számomra ez meglepetés volt, sokkal idösebbnek néz ki a koránál. Sok tekintetben felnézek rá, részben ezért is ismerkedem, és randizom vele. Viszont van pár dolog, amit én màr “kinöttem” , de benne még felfedezni látom. Most nem arról van szó, hogy én nem mennék el szórakozni vele,vagy bàrmiben meggátolnám. Tisztában vagyok vele, hogy fiatal, és hogy élnie kell mèg.

Hajlandó vagyok, és kell is kompromisszumokat kötni, viszont egy-két dologgal nezehen egyezek ki.

Egyes helyzetekhez nem tud kellö komolysággal hozzá állni. Szereti elviccelni, elhülyéskedni a dolgokat, nekem meg ez nem annyira tetszik. Lehetséges, hogy idövel kicsit megkomolyodik ?Vagy neki a személyisége ilyen ?

Egyáltalán mit jelent a komolyság? hogy az élet gondjai bedarálnak minket, és nem tudunk örülni semminek, vagy csak rövid ideig?


2021. márc. 25. 03:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán mit jelent a komolyság? hogy az élet gondjai bedarálnak minket, és nem tudunk örülni semminek, vagy csak rövid ideig?"


Itt a lényeg. Sokan nem komolyak, csak komolykodnak és fásultak. Vannak, akik tök jelentéktelen dolgokat is próbálnak hardcore komolysággal venni, mások pedig az ilyeneket elpoénkodják és csak a tényleg komoly dolgokat kezelik komolyan.

Mivel a srác megfogott, így te is tapasztalhatod, hogy annyira ez a 3 év nem oszt, nem szoroz. Majd szépen pár lenéző nőtől megkapod, hogy húúú, ő csak megdug, lelép, komolytalan és hasonlók, de velük ne foglalkozz: Ők a befásult réteg.


Egyébként meg, csak élvezd a dolgot. Próbálj egy kicsit te is visszalazulni hozzá, ő meg komolyodik hozzád. Mondom ezt úgy, hogy volt idősebb barátnőm és nálunk ez így nagyszerűen ment.

2021. márc. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 év az semmi, ha alapból nem komoly akkor miattad se lesz az.
2021. márc. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 1-es tökéletesen megfogalmazta. Sokan szívesebben tartják magukat komolynak, holott valójában csak mosolytalan, mogorva, fásult, megtört emberek. De a komolyság nem azt jelenti, hogy állandóan morgunk és idegeskedünk!


A komolyság szerintem azt jelenti, hogy az élet különböző helyzeteit megfelelő súlyossággal kezeljük. Például egy anyagilag nehezebb időszakban nem pazaroljuk a pénzt. Itt számomra inkább az számít komoly embernek, aki mosolyogva spórol, nem pedig az, aki morgolódva pazarol!

2021. márc. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok? 3 év az tenyleg semmi...
2021. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet rá esély, de szerintem nem szerencsés dolog eleve változási elvárással belekezdeni egy kapcsolatba.
2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 év az semmit nem számít, hacsak te nem 18 vagy. 13 már igen.
2021. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 év .. ugyan az a generáció vagytok .. :D
2021. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!