Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyári munkás vs. informatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyári munkás vs. informatikus pasi, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Tegyük fel külsőre tetszik mindkettő.


F/30


2021. ápr. 16. 15:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
10%

"2/8 anonim ***** válasza:

58%

Áruld már el, mit árul el valakiről az, hogy a mai világban a gyári munkáig jutott el?"


2.-nak igaza van.


Diplomával lehet melózni hivatalban 150-ért, mosogatni Londonban, vagy dílerkedni, meg bűnözni, és lesz Audi A8L.

2021. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

"Áruld már el, mit árul el valakiről az, hogy a mai világban a gyári munkáig jutott el?"


Én sokáig voltam nagyon kemény alkoholista, emiatt nem sikerült szakmát se szereznem, így lettem az.


Olyan szinten daráltam le az agyamat a piával, hogy még ez is kihívást jelent néha,ez a munka.

2021. ápr. 16. 16:12
 13/40 anonim ***** válasza:
48%

"Áruld már el, mit árul el valakiről az, hogy a mai világban a gyári munkáig jutott el?"

Jaj már ez a duma. Szociológia mesterdiplomával (fuj büfészak) állítom, hogy ez nem ilyen egyszerű. Nem Balázst akarom felmenteni a felelősség alól, csak légyszi ne általánosítsunk már, nem mindenki önhibájából tart ott, ahol, de nyilván ez a fővárosi középosztály számára elképzelhetetlen...

(Bocsánat az offtopicért.)

2021. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
13%

13.-nak.


Már bocs, de ha valaki ilyen semmi szakra megy, az meg is érdemli a sorsát.


Konkrétan ismerek tanár házaspárt, akik a tanári fizu 3X-osáért melóznak gyárban.

2021. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
27%

"Informatikus. Nincs kedvem a gyári munkástól hallgatni, hogy minden diplomás idióta. Én nem beszélek így senkivel, velem se beszéljen így senki."

általánosít a gyári munkásokról

de elvárja, hogy a másik ne általánosítson a diplomásokról

2021. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

13 : Én nyilván elcsesztem, nem jött be az élet, nincs karrier, nincs pénz, nincs semmi.

Csak a műszakok.


Viszont én ilyen kaliberű nőknél szktam próbálkozni is. S azok is elhajtanak. Mindegyik elhajt.


A takarító bolti eladó nők is.


Nagyon nevetségesek vagytok amúgy.

2021. ápr. 16. 16:17
 17/40 anonim ***** válasza:
84%
Feleannyi fizetéssel is a diplomás pasit választanám. A pénz nem sokat segít, ha a munkás mentalitást kell elviselni.
2021. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
17: mi az a munkás mentalitás?
2021. ápr. 16. 16:19
 19/40 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként Balázs, van egy 34 éves ex-alkoholista barátom, aki pszichés problémákkal is küzd, krónikus beteg, a szintén beteg anyjával lakik egy lepusztult lakásban, de sokszor konkrétan éheztek, olyan szarul ment nekik. Egy év múlva fog diplomázni, és kezdi elég szépen összeszedni magát. Szinte soha nem reménytelen a helyzet, de nőgyűlölő kérdések kiírásától gyakorira nem lesz jobb az életed.
2021. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
95%
#15 én ugy kezdtem, hogy nem számít, ki mennyit tanult, nem ezen múlik a kapcsolat, de a munkások meggyőztek, hogy fontos a diploma.
2021. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!