Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyári munkás vs. informatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyári munkás vs. informatikus pasi, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Tegyük fel külsőre tetszik mindkettő.


F/30


2021. ápr. 16. 15:56
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

19:


Én most kezdek gyógyulni az alkoholizmusomból. Egyelőre nagyon örülök ennek a munkának is, egyáltalán hogy munkaképes vagyok.


Sokan nem értik hogy mit jelent ez, milyen sokat is tud jelenteni.

2021. ápr. 16. 16:22
 22/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: Ha munkás lány, meg értelmiségi lány között kellene válasszak, azt választanám, akivel jobban megértjük egymást. Hogy ki mit csinál, mi a végzettsége, az sokadrangú kérdés lenne.
2021. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
87%

#13


Annyi a különbség, hogy a mester diplomás szociológus, még simán el tud menni a gyárba, és megkeresni ugyanannyit, még visszafelé nem fogja tudni egy gyári munkás, azt a tudást, amit a szocilógus megtanult. Lehet nem keres vele milliókat, de emberileg sokkal több a tudatással.


Egyetemre minden körülmények között érdemes elmenni, mert szemléletet ad. Aki nem tud egy egyetem/főiskolát kiseggelni, az olyan is, amilyen. Látjuk is.

2021. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
14, te tényleg ilyen hülye vagy? Nem NEKEM megy szarul szociológusként és nem ÉN dolgozom gyárban, csak arra céloztam, hogy kicsit árnyaltabb a kép.
2021. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
23-nak szintén: én megvagyok, köszi, de elég sokat foglalkoztam hátrányos helyzetű emberekkel, és nem mindig az egyén hibája, ha gyári munkára kényszerül.
2021. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
24: amúgy a kérdésemben mi a nőgyűlölő kedves szociológus pamacska?
2021. ápr. 16. 16:31
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

"mi az a munkás mentalitás?"


Munka után piálás (ezt jól hozod :D), mert ennyit megérdemelsz, lásd sörreklám...

Majd kanapé előtt fekvés vagy gépezés, mint mindig.

2021. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
11%

"27/27 anonim ***** válasza:

"mi az a munkás mentalitás?"



Munka után piálás (ezt jól hozod :D), mert ennyit megérdemelsz, lásd sörreklám...


Majd kanapé előtt fekvés vagy gépezés, mint mindig."


10-ből 6 diplomás haverom/rokonom/csajok pasijai is ezt csinálják ám.

2021. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

27: én pont nem piálok meló után, leszokóban vagyok róla, mert sokáig voltam alkoholista.


esténként lemegy 1-2 sör időnként, de nem minden este.

2021. ápr. 16. 16:36
 30/40 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú, hogy ennyien utálják egymást emiatt. :( Diplomás-munkás testvérpárt ismerek, ők sosem csesztetik egymást, ki a jobb. De ez a ritkább eset.
2021. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!