Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyári munkás vs. informatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyári munkás vs. informatikus pasi, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Tegyük fel külsőre tetszik mindkettő.


F/30


2021. ápr. 16. 15:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
47%
#29: Ez igen dícséretes. Viszont kicsit árnyékolja a dolgot, hogy egyszer, ha nem többször, már leszoktál, csak visszaestél.
2021. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
31: Igen, voltak már csúnya visszaeséseim is. Viszont a lényeg hogy MOST nem vagyok részeges, kicsit sem.Tavaly november 30 óta nem voltam részeg.
2021. ápr. 16. 16:55
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább igyál egyet
2021. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
91%

29.


Jézus úristen! :D Még mindig iszol alkoholt?! Az lenne a normális, ha felfognád, hogy te már ebben az életben egyáltalán nem ihatsz (soha egy kva kortyot sem), mert fizikailag függővé váltál tőle és visszaeshetsz emiatt, főleg így. Anonim Alkoholisták csoportjába vagy valahova nem jársz? Ez nem normális. Az aktív alkoholista, aki alkoholt iszik. Akkor mondhatnád, hogy leszokóban vagy, ha már nem innál.

2021. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
33%
Erről az egészről ez ugrott be hirtelen https://www.youtube.com/watch?v=cUpXKWBLoMQ. Csak nézőpont kérdése. Lényegében a gyári munkások pont olyan fontosak mint a diplomások.
2021. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért választanám az informatikust, mert előbb-utóbb digitális nomád életmódra szeretnék ráállni, és akkor jöhetne velem. Nincs bajom a gyári munkásokkal, rokonom is van köztük.

De persze neked ez a kérdés megint csak arra jó, hogy bizonyítsd magadnak, hogy bezzeg az infósoknak van nője. Pedig a munkásokból is soknak van. Előtted is ott van még az egész élet, csak az elejét szúrtad el. Gratulálok, hogy kezded letenni a piát, évek óta mondjuk itt, hogy ez az első lépés.

2021. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
84%
Ha mindkettő normális,informatikus egyértelmű.Én is egyetemet végeztem,eszem ágában sincs azt hallgatni,hogy "majd a gyártósoron megtanulnád mi az élet" és társai.Az persze más kérdés,hogy mindig vannak kivételek.Az informatikus is lehet nem normális.
2021. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Csakis a gyári munkást. 200 kilós kockák kíméljenek!
2021. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus
2021. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ha külsöleg is csinos mindkettö, akkor az okosabbat választanám. De ezt így papíron am´gy sem lehet eldönteni. Tudod, van az a bizonyos kémia is....
2022. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!