Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Butaság amiatt szakitani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság amiatt szakitani, mert a srác akivel randiztam, pókokat tart otthon?

Figyelt kérdés

Ha még az lenne a vita tárgya hogy macskás vagy kutyás, azt mondom nem szakitóok, lehetne kompromisszumot kötni, de amikor meghallottam hogy ő pókot tart otthon, lepergett előttem az életem...

Nem hiszem hogy működne a dolog ilyen emberrel, az első adandó alkalommal agyontaposnám az undoritó "pókicáját"... Rettenetesen undoritó állatnak tartom és rettenetesen félek tőlük, mégis ki az a beteg állat aki pókot tart otthon??


Vagy túl reagálom és ez nem kéne hogy szakitóok legyen? Hát basszus belépni se mernék a lakásába az ilyennek, sőt, félve nyúlnék mondjuk a hátához, hátha ott mászik rajta a kis pókocskája azt neadjisten úgy hátbaverném hogy Kináig repülne xD



2021. ápr. 20. 14:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én is randiztam egy helyes sráccal aki elhívott magához... És ott leesett az állam, kígyók, pókok és mitudomén még mik voltak.. bármennyire vonzott a srác nem bírtam nála maradni.. megmondtam neki, hogy a pókok miatt..
2021. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10-es:


Ezt a véleményemet tartom is. Kattant aki cukinak vagy szépnek talál egy pókot.

2021. ápr. 20. 16:24
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

12.


És aki a kutyáját puszilgatja - olykor nyelvesen is - az nem ugyanolyan kattant? Ezt valahogy jobban elnézik, ha fel is veti valaki akkor hamar elmondják mindennek, mert "milyen dolog ebbe belekötni" meg "ez az igazi állatszeretet"


De van háziállatként tartott disznóval egy ágyban alvó személy, görényt tartó szubkultúra is amik szintén elég "érdekesek". Valahogy a végén mégis a pókosok és a kígyósok (kígyót én is tartanék, ha rendes házam lenne) a "betegek" és a többiek meg a "normálisak".

2021. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Aki pókot tart, elmondaná nekem miben más az agyműködése mint azoknak akik félnek/undoritónak tartják? Miért tartjátok? Mi benne a jó/szép/cuki? Hogy és mikor ötlött fel bennetek hogy hmmm a kutya/macska túl unalmas, inkább tartok pókot....


Mert ok, tegyük fel nem kattantak. De akkor viszont szeretném megérteni a működésüket....

2021. ápr. 20. 16:36
 15/26 anonim ***** válasza:
61%

14.


Pont azért tartják amiért mások kutyát vagy macskát.

2021. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%

Az az érdekes bennük, hogy semmit nem adnak közvetlenül. Nem tudod simogatni meg semmi, színtiszta gondoskodás. Közvetetten azt adják, hogy látod ahogy felnő, és némelyiknek megkapó a mintázata, színe. Ez aztán beteg gondolat mi?

Csak mondom: a pók nem tud csak úgy kiszökni, nem kutya hogy kiássa magát a kapu alatt. Ha zárva van a terrárium, akkor onnan nincs kiút. És mégis ki és miért hagyná nyitva? Egy etetés pár másodperc és akkor úgyis a prédára figyel, nem érdekli hogy kimehetne. Terrárium rendezéskor meg át van költöztetve ideiglenesen másik terráriumba.

2021. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15:


Én azért tartok macskát mert cuki, vicces, jópofa, aranyos, szivmelengető.

Egy pókra egyiket se tudnám ezt rámondani.


16:

Most ez lehet gonoszul fog hangozni, de ezért nem éri meg tartani. Na meg mi a megkapó a szinén, mintázatán? Akkor már inkább tartanék halakat, az se egy túl érdekes állat de legalább nem undoritó....

2021. ápr. 20. 16:53
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

16.


És a kérdező azt sem tudja, hogy a "veszélyesebb" állatokat tartó emberek általában felelősséggel tartoznak jogilag az általuk tartott hüllők/pókok/rovarok tetteiért. Úgyhogy senki nem fogja "viccből" kiengedni a pókot vagy hagyni elmászkálni a kígyót. És általában sokkal szigorúbban van véve, mint a kutyatartás ahol sok kutya van ami lazán átugorja helyből a röhejes félméretes kerítést - és innen indulnak a tragédiák.


Züllöttebb környékeken a kutya/macskatartás is iszonyatos mértékben megy, egy érzékenyebb állatvédő sokkot kapna...

2021. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

17.


Amúgy nem kell ezt megertened, csak fogadd el, hogy ilyen is van. Persze ha ennyire zavar szakíts ilyen egyszerű.

2021. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 BeefEater ***** válasza:
100%
Nagyon is túlreagálod, de mindenki saját maga dönti el, hogy neki mi a szakítóok. Ha neked ez az, akkor ez az.
2021. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!