Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Butaság amiatt szakitani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság amiatt szakitani, mert a srác akivel randiztam, pókokat tart otthon?

Figyelt kérdés

Ha még az lenne a vita tárgya hogy macskás vagy kutyás, azt mondom nem szakitóok, lehetne kompromisszumot kötni, de amikor meghallottam hogy ő pókot tart otthon, lepergett előttem az életem...

Nem hiszem hogy működne a dolog ilyen emberrel, az első adandó alkalommal agyontaposnám az undoritó "pókicáját"... Rettenetesen undoritó állatnak tartom és rettenetesen félek tőlük, mégis ki az a beteg állat aki pókot tart otthon??


Vagy túl reagálom és ez nem kéne hogy szakitóok legyen? Hát basszus belépni se mernék a lakásába az ilyennek, sőt, félve nyúlnék mondjuk a hátához, hátha ott mászik rajta a kis pókocskája azt neadjisten úgy hátbaverném hogy Kináig repülne xD



2021. ápr. 20. 14:51
1 2 3
 21/26 moozygoo ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz megbarátkozni a gondolattal hogy ott szunyókál mindig a szobában egy terráriumban a pók, akkor szakíts.

Ott mernél aludni ?

Ha komolyra fordul a dolog és idővel összeköltöztök, tudnál úgy pihenni és élni hogy a pók is ott él ?

2021. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%

Én pont azért vettem az első pókomat, mert fóbiás voltam, azóta már öt van.

Egyébként nem tudnak kiszökni, a legtöbb csak etetésidőben dugja ki a potrohát, (fajtól függően) amúgy elvan a búvóhelyén egy hétig is. Néha olyan mintha nem is lenne pókom. Nem szabadtartásos állat, jól elvan a helyén, nem azért van, hogy babusgassam. Ha egy félős ember jönne hozzám, pláne nem venném ki, nemhogy trollkodjak vele vagy ilyenek, mert még a végén kárt tesz a pókban ijedtében, azt meg nem akarom. (Azt nem javaslom, hogy idegbetegségből agyontaposd a pókját, mert pl az adult nőstények igen drágák, zsebbe nyúlós lenne a történet neked, ha kárt tennél benne) Szóval ez a sok félelmed, hogy majd a pók szabadon a szobában mászkál, vagy a pasi hátán és majd megijedsz tőle, teljesen alaptalan.

Ha meg nem tudsz megbarátkozni a pókkal, ne találkozz többet a palival és kész. Csak egyszer randiztatok, mire vered így magad? Nem hónapok múlva mondta meg, hogy pókja van, hanem az első randin. Gondolom pont azért, mert a hozzád hasonló hisztikrisztik okoztak pár kellemetlen pillanatot neki a múltban.


Üdv, egy beteg állat nő, aki pókot tart otthon (babát is várok, csak hogy szörnyülködj ;) )

2021. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

En teljesen megertelek. En sem jonnek ossze olyannal aki pokokat meg kigyokat tart.

Szerencsere a felesegem csak 2 madarat tart es azok nem bantanak, nincs is veluk sok gond.

En a kutyakat sem szeretem bent a lakasban, a macskakat meg elviselnem de en ugy vagyok vele hogy az allat ne maszkaljon szabadon a lakasban ahogy en. A madarak azok a kalitkaban meg annak a tetejen vannak, neha lerepulnek a padlora es ennyi.

2021. ápr. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Nálam is szakítóok lenne. Főleg hosszútávon. Ez ízlés dolga
2021. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem... pókot tartani butaság.
2021. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

FreddyD: "Benne vagy egy PÓK-er partiban? Ja, hogy már meghaltál?" :D


Amúgy a póktartásnak tényleg nincs sok értelme olyan téren, hogy a pók nem fogja fel, hogy te ki vagy mi is vagy tulajdonképpen, szemben a kutyával-macskával-egérrel vagy akár egyes intelligensebb madarakkal.


Nem vagy más számára, mint egy nagy árny vagy hőalak. Még az ételt sem köti össze veled, mert nem fogja fel. Persze más megfigyelni a pókokat, de háziállatnak kezelni... elég furi.

2021. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!