Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi visszautasítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi visszautasítja a csókot a randin, és a homlokomra ad egy puszit, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég ciki a szituáció...

3 hónapja beszélgetek egy sráccal(33éves, német-én is itt élek kint) és elég bennsőséges lett a kapcsolatunk.

Elég messze lakik, nincs autója, így ma elmentem hozzá másodjára(100km) randira, amire ő hívott el.

2,5 órát beszélgettünk, sétáltunk a folyóparton. Elég félénk típus, de sokat nézett rám, azt láttam rajta, hogy ő is akarná, csak nem tudja mikor tegye meg. Ezért mikor a kocsihoz visszakisért megöleltük egymást, aztán én odahajoltam de ő a homlokomra adott egy puszit, és mondta h szájra nem... Hirtelen zavaromban mondtam oké, mennem kell, szia. Beültem és elhajtottam. Nagyon rosszul esett mert elég közeli lett a kapcsolatunk, és sajnos nincs lehetőségünk csak havi 2x találkozni. De most teljesen össze vagyok törve, hogy ennyire félreismertem? Ennyire félreértettem? Vagy ennyire nem vagyok szép? Nem értem az egészet, és életemben nem voltam még ilyen kellemetlen szituációban. Ez nem amolyan tipikus 2.randi volt, ennél azért 3 hónap alatt messzebb jutottunk. Azt tudom biztosan, hogy nincs más lány, és hogy nem a szexre hajt. Viszont most úgy érzem magam mint egy szerencsétlen trampli.

Pasi szemmel is várom a válaszokat. A homlokpuszi egyáltalán mit jelent?!

33 éves nő



2021. ápr. 23. 14:42
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
63%
A homlokpuszi a tisztelet jele.
2021. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Na igen, tisztelet. Ez rendben van, de kB úgy jött le a dolog, mintha valami gaz csábító lennék, vagy valami bányarém. Egyik sem igaz rám. Igen, az egom sérült de a szívem is. 😥
2021. ápr. 23. 14:49
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteleté? Mi? :D


Nem, a homlokpuszi egy kedves, intim dolog, és általában annak adjuk akit tényleg kedvelünk, de egy elutasított csók után.

Lehetne lányos zavarában, de mint írtad ki is jelentette, hogy csók nem.

Szóval ha voltál tökös csókot adni, legyél tökös rá is kérdezni


Én ezt tenném. Nálam volt ilyen, meg is döbbentem, de utólag kiderült, hogy totál zavarban volt, szóval szépen kérdezz rá: Te Hans, most én bejövök, vagy csak cimborát keresel, mert ha bejövök csókolj meg, ha nem, akkor isten áldjon.

2021. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es.te férfi vagy nő vagy?🙂

Te is el lettél utasítva? És mikor rakerdeztel mi lett? Mármint miután elmondta h zavarban volt

2021. ápr. 23. 15:01
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelnélek téged ha a kezedet csókolnám de nem volt talán megfelelő számára a pillanat ,ezen kár agyalni,nekem ez azt jelenti hogy fontos nekem valaki legalábbis én így fejezem ki a nőnek ,a csók nálam már többet jelent,személy szerint én szeretném kezdeményezni az első csókot,de nem tettél semmi rosszat csak szerintem még nem áll készen. De kaptál egy puszit ez természetesen azt jelenti hogy fontos vagy neki,és most ne értsd félre de lehet hogy ő fél ettől a vírus helyzettől is esetleg,tudom elég bután hangzik de lehet. De egy biztos hogy fura helyzet lehetett de fontos vagy neki,szerintem ezt jelenti,az életben nem mindíg minden úgy történik ahogyan azt szeretnénk.Szerintem semmi baj nincs,de azért majd leírhatnád hogy mi lessz a folytatás mert mostmár valahogy érdekel,valószínű azért mert most én is elég romantikus hangulatban vagyok. 35f
2021. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Kedves 6os.nagyon kedves vagy. Mindenképp írok. Ma már nem írok neki, megvárom, hogy ő írjon. Gyógypedagógusként dolgozik mentális betegekkel egy otthonban, 2től 10ig.szóval lehet hogy csak holnap fog jelentkezni. Valahogy úgy érzem többet jelentek neki, mint amit kimutat. Viszont úgy érzem, nem haladunk semmi felé, bennem csak mélyülnek az érzések, de ő nem egy nyitott könyv, annyit mondott mikor a randi vége felé kérdeztem hogy mi a véleménye a mai napról és hogy rólam/unk. Szóval azt mondta hogy nagyon örül hogy újra találkoztunk és kedvel engem. Pont ezért is ettem azt a kevés kis bátorságomat, és nem durván, csak finoman, de odahajoltam hozzá. 😥
2021. ápr. 23. 15:12
 7/53 A kérdező kommentje:
És most egy baromi nagy idiótának érzem magam. 😥
2021. ápr. 23. 15:13
 8/53 anonim ***** válasza:
75%
Számomra ez azt sugallja hogy nem kellek eléggé. Nem találkoznék vele többször. Három hónapja beszélgettek, másodjára utazol miatta 100 kmet és megcsokolni sem képes. Vicc.
2021. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Hatos vagyok ,semmi baj lehet hogy ő nehezebben nyílik meg másoknak,de szerintem jól érzed hogy fontos vagy neki,talán ha többször találkoztok minden pozitívan fog alakulni,ne parázz szerintem és sok sikert nektek.
2021. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Még nem akar annyira nagyon közeledni.
2021. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!