Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi visszautasítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi visszautasítja a csókot a randin, és a homlokomra ad egy puszit, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég ciki a szituáció...

3 hónapja beszélgetek egy sráccal(33éves, német-én is itt élek kint) és elég bennsőséges lett a kapcsolatunk.

Elég messze lakik, nincs autója, így ma elmentem hozzá másodjára(100km) randira, amire ő hívott el.

2,5 órát beszélgettünk, sétáltunk a folyóparton. Elég félénk típus, de sokat nézett rám, azt láttam rajta, hogy ő is akarná, csak nem tudja mikor tegye meg. Ezért mikor a kocsihoz visszakisért megöleltük egymást, aztán én odahajoltam de ő a homlokomra adott egy puszit, és mondta h szájra nem... Hirtelen zavaromban mondtam oké, mennem kell, szia. Beültem és elhajtottam. Nagyon rosszul esett mert elég közeli lett a kapcsolatunk, és sajnos nincs lehetőségünk csak havi 2x találkozni. De most teljesen össze vagyok törve, hogy ennyire félreismertem? Ennyire félreértettem? Vagy ennyire nem vagyok szép? Nem értem az egészet, és életemben nem voltam még ilyen kellemetlen szituációban. Ez nem amolyan tipikus 2.randi volt, ennél azért 3 hónap alatt messzebb jutottunk. Azt tudom biztosan, hogy nincs más lány, és hogy nem a szexre hajt. Viszont most úgy érzem magam mint egy szerencsétlen trampli.

Pasi szemmel is várom a válaszokat. A homlokpuszi egyáltalán mit jelent?!

33 éves nő



2021. ápr. 23. 14:42
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Oh hogy téged mennyire palira vesznek..
2021. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Na szóval, megígértem, ha fejlemény van, írok. Délután írtam neki egy hosszú üzenetet, amiben ecseteltem az összes itt is leírt sérelmemet. Leírtam neki, hogy hagyjuk az egészet, mert úgy látom, a távolságot kettőnk között nem akarja csökkenteni. Én pedig megalázva érzem magam, női mivoltomban megtiporva.

1 órájaolvasta el, dolgozott.

Még köszönte, hogy leírtam neki mindent és hosszasan válaszolt ő is.

Hogy neki ez új dolog, régen volt kapcsolata, és valami sztorija van egy lánnyal, amit majd elmesél, ehhez van köze a távolságtartásának, lehet átverte?! 🤔

Azt írta, hogy a csók neki sok lett volna még, de nagyon jól érezte magát velem, és ezért adott a homlokomra puszit, hogy tudással, hogy nem vagyok számára közömbös, átlagos nő.🙂

És hogy nagyon örült nekem, hogy láthatott és mikor azt mondta kedvel engem, azt ő igenis komolyan gondolta, és hogy neki igenis nem mindegy milyen a Kontakt kettőnk között.

Azt írta, hogy lehet nem sikerült, de ő nagyon igyekezett, hogy tegnap a randink jól sikerüljön.

Erre írtam neki, hogy olvasson akkor a neten utána, hogyan működik egy nő, mert ez nem jött össze. 😪

Szóval a lényeg, hogy a "szakítós" üzenetem úgy néz ki megbontott egy falat ami kettőnk között állt.

Most eszik, aztán megígértem, hogy leírja azt a bizonyos rossz sztorit, hogy megérthessem őt is.

2021. ápr. 24. 22:14
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogad vissza ha megszeret a tenyerén fog hordozni.

Írj ha van valami innen a fotelből drukkolnak egy páran.

2021. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp amint kerek a történet. 🙂
2021. ápr. 24. 22:46
 35/53 anonim ***** válasza:
78%

Fú, nagyon szaladsz te ezután a szekér után, pedig látszólag nem nagyon akar felvenni.

Nekem kívülállóként is sok, ahogy kapaszkodsz ebbe a srácba. Rendkívül nyomulós vagy, nehezen akarod megérteni a jeleket. Én csak további pofára esést vízionálok, de ne legyen igazam.

2021. ápr. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
75%

Én is úgy látom hogy teljesen hülyének néz. Majd figyeld meg hogy még folytatjatok ezt egy darabig és mikor te már tokatol bokáig bele vagy zugva akkor fogja közölni hogy hát bocs ez nem megy, ezért meg azért ilyen mondvacsinált okokkal.

Az látszik hogy nem sok pasival volt még dolgod mert nagyon naiv vagy.

Meg az is hogy nem akarod te ezt a kapcsolatot befejezni, neked így is jó hogy nem értékel.

2021. ápr. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok a lányos sztorira, most komolyan, azt azért gondolom tudja, hogy a párok szoktak csókolózni.

Sokan estünk pofára már szerintem, és jogosan vagyunk óvatosak, de egy kapcsolatban a távolságtartás nem épp tartópillér.

2021. ápr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

36os, természetesen nem jó így... Nekem sem jó ez a bizonytalanság. Ma futok vele még egy kört, este 11kor már én sem voltam ehhez topon. 😥

Most már az eszemmel fogok gondolkodni. Lehet hogy hülye voltam. Hagytam magam érzelmileg kihasználni😥

2021. ápr. 25. 09:06
 39/53 anonim ***** válasza:
75%
A futok vele még egy kört, és az eszemmel fogok gondolkodni, jelen esetben erősen üti egymást. 😃
2021. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác erősen taktikus és manipulatív. Pl. leírja, hogy majd mesél egy sztorit később, te meg türelmetlenül várod...mesélné el egyből, vagy ne is említené meg...amúgy is egy üzenet nem telefonbeszélgetés, hogy közbe jön valami és nincs ideje elmondani...Játszadozik veled, miközben élvezi, hogy loholsz utána. Kicsivel több önbizalmat!!!
2021. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!