Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár randi után hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár randi után hogyan mondjam el hogy nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? Volt egy gimis ismerősöm aki sokszor rám írogatott évekig próbált kialakítani velem egy beszélgetést, de valahogy elhalt a csevegésünk mindig. Idén tavasszal viszont újra elkezdtünk beszélgetni és elhívott randizni. Mivel állandóan azt hallom hogy adjunk esélyt mindenkinek és mellesleg olyan sokáig próbálkozott elmentem. Az első randi jó is volt meg is beszéltünk egy másodikat. Viszont a második randin rájöttem hogy rendes srác de én nem őt keresem. Próbáltam kibújni a harmadik randi elől, de nem sikerült és adtam neki még egy esélyt. A harmadik randi is számomra ugyanolyan rossz volt. Viszont ő egyre jobban közeledett és már a negyedik randit tervezi.

Nem szeretek embereket megbántani ezért nem akartam szóban elmondani hogy nem akarok több randit vele.

Tényleg minden eddigi trükkömet bevetettem ami eddig bevált: testbeszéddel, semmi fizikai kontaktus, hárítás, kibújás a randik elől, passzív válaszolás. De valahogy nem veszi a lapot és nagyon beleélte magát ebbe az egészbe

Tudom hogy el kell mondanom személyesen vagy messengeren neki. De sajnos volt már ra példa hogy egy fiúnak elmondtam hogy többet nem akarok vele találkozni de ő nem fogadta el a válaszomat és addig zaklatott ameddig igen lett belőle


Szóval tudtok valami jó tippet adni hogyan “dobjam ki” pár randi után?



2021. jún. 3. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Írd meg igazat, még akkor is ha bántó lesz. Jobb azt hallani, mint a "tudom, hogy úgyis csak udvariaskodó szépített hazugság"-ot.


Mond meg azt, hogy jellemre és külsőre is jobbat várnál. Ez majd felébreszti. Ha pedig nagyon hangoskodik emiatt, akkor távolítsd el az életteredből.


Viszont azt most mondom neked, hogy felejtsd el, hogy "barátok" lesztek ezután. Nem tudom, hogy te gondolkodsz-e ilyesmiben, de sok embernek fixa ideája ez a "barátság egy elutasítás után" dolog. Ez nem működőképes, mert vagy sunyi hátsó szándékai lesznek ezzel vagy nagyon megsértődik és ez mindig tüske lesz a lelkében.

2021. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Megmondod, hogy nem akarsz tőle semmit. Ennyi.
2021. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Én tisztelem azokat a nőket, akik képesek az egyenes beszédre. Ők nők. Válj te is azzá, és tiszteld meg ezt a férfit az igazsággal.


Lehet nemet mondani kultúrált formában is.


Ne legyél gyáva...

2021. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

"Tényleg minden eddigi trükkömet bevetettem ami eddig bevált: testbeszéddel, semmi fizikai kontaktus, hárítás, kibújás a randik elől, passzív válaszolás. De valahogy nem veszi a lapot és nagyon beleélte magát ebbe az egészbe"


Vette a lapot. Nem érdekli. Nagyon naiv vagy. A legtöbb férfit nem érdekli, hogy te akarod-e őt, a lényeg, hogy ő akar téged.

2021. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van az a pillanat amikor konfliktus nélkül nem úszod meg. Ez is egy ilyen. Minél tovább halogatod a dolgot annál nagyobb sérülést fogsz okozni a másiknak. Szóval nagy levegő és... a rossz hírek közlésének a módszere: kezd egy pozitív felütéssel nagyon helyes, rendes, figyelmes stb. srác vagy, más lány biztos boldog lenne, de... ne haragudj de úgy érzed nincs meg köztetek a kémia. Utána az elakadt lemez kommunikációs technikát veted be, nem mész bele részletekbe mert azzal csak megbántod. Egyszerűen, "bocs, de ezt érzem, nem érzem hogy ki tudna alakulni szerelem, nincs kémia". Ha firtatja de hát hátha később csak mééééég egy esélyt adj, akkor is kitartasz a véleményed mellett "ne haragudj nem látom értelmét, nincs meg a kémia" stb.

Ha szerencséd van és értelmes a pasi akkor elfogadja, nem megy át duzzogó, hisztiző óvodásba és nem lesz belőle levakarhatatlan kullancs sem. Ha mégis, akkor egy plusz megerősítés számodra abba hogy biz' okos döntést hoztál.

2021. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írom a válaszom, hogy én is konfliktuskerülő vagyok, és nem szeretek másokat megbántani, viszont sajnos ahogy az 5-ös válaszoló mondja, ezt sajnos nem lehet konfliktus nélkül megúszni. "Vigasztaljon" a tudat, hogy minél tovább húzod, annál több kellemetlen randit kell végigülnöd, őt pedig annál tovább megbántod, hiszen szerinte köztetek minden oké. Mondd meg neki, hogy nem látod úgy, hogy összeillenétek, nem érzed úgy, hogy ez a dolog neked haladna valamerre, stb.


Ha pedig folyamatosan zaklat, akkor adj neki ultimátumot, és tiltsd le, VÉLETLENÜL SE mondj igent. A kapcsolat, amit csak a manipuláció tart össze, eleve halott ügy, és erősítsd meg jobban az énhatáraidat, az élet minden területén jól jársz vele, és az ilyen gyökerek is nehezebben használják ki.

2021. jún. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ha egy nő evvel az "adjuk egy esélyt" dologgal nyitna, még ha 1 milliárd dollárt adna, se terveznék vele több randit.

Az egoizmus netovábbja ez az okádék szöveg, kb mindent elmond a nőről...

2021. jún. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Inkább rögtön mond el.
2021. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
A tisztelet jele a másik iránt, ha őszinte vagy vele, mégha fájni is fog neki.
2021. jún. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy nagyon hasonló eset. Mindig mikor elutasító voltam, arra fogta hogy olyan hangulatom van. Leírtam magamnak hogy miket fogok mondani, zeljesen őszintén és megbeszéltem vele egy messenger callt. Nem kellett találkozni, de mégis személyes volt és volt tere érdemben reagálni
2021. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!